Bass

pes
01/2013
03.01. 2023
kríženec
58cm; 27,2kg
áno
áno
áno
áno
áno

Popis

Bass sa k nám dostal po tom, čo sa našiel túlať na Kalinovskej ulici v Košiciach. Pravdepodobne sa túlal dlhšiu dobu pretože prišiel v zlom výživovom stave.

Bass je perfektný starší pán pes!

Aj keď je Bass starší psík, svoju radosť nedokáže pri ľuďoch skrývať a hneď si každého obľúbi a všetci si hneď obľúbia jeho pre jeho pokojnú a láskavú povahu. Bass je veľký maznák a najradšej by sa nechal škrabkať a hladkať celý deň. Ľudskú spoločnosť si neskutočne užíva a vyhľadáva ju.

Je to nenáročný psík, ktorému stačí pohodlný peliešok, chutné papanie a láskavý prístup. Má veľmi rád prechádzky, kde môže spoznávať svoje okolie.

Bass je znášanlivý aj so psami aj s fenkami. Znášanlivosť s inými zvieratami nepoznáme, ale na základe jeho povahy odhadujeme, že by nemal mať problém so žiadnym zvieratkom. Hygienické návyky má, vo vnútri sa správa slušne a veci neničí.

ZDRAVOTNÝ STAV:

Bass mal rozsiahlu seboreu a mokvavú dermatitídu hlavne v oblasti chrbta a bedier. Bola mu nasadená liečba a stav sa výrazne zlepšil. Momentálne sa ešte kúpe 2-3krát do týždňa v šampóne Malaseb, ale už je to v ukončovacej fáze.

Bass má už slabšie zadné labky – primerane k veku. Dostáva podporné doplnky.

Bass mal v ľavom oku bakteriálnu infekciu s intenzívnym výtokom. Bola nasadená liečba a očko preliečené. Bass mal silnú kvasinkovú infekciu v uškách, tá bola vyliečená, ale stále je na preventívnej liečbe, aby sa problém nevrátil.

Bassovi hľadáme domov kde ho budú ľúbiť a rozmaznávať. Kvôli vyššiemu veku hľadáme domov ideálne domček s úplným prístupom dnu, ale určite si zvykne aj na byt. Je vhodný aj ku prvopsíčkarom, kedže ide o bezproblémového psíka.

Pre viac informácií alebo v prípade záujmu nás kontaktujte na tel.č. 0907441447. V prípade nedostupnosti nám prosíme napíšte sms. Ak sa rozhodnete prejaviť záujem o útulkáčika, musí to byť zodpovedné a premyslené rozhodnutie celej rodiny. Myslite nielen na prítomnosť, ale aj na budúcnosť, zvážte všetky možnosti a situácie, ktoré môžu nastať.

AKO POMÔCŤ ÚTULKÁČIKOM:

1.FINANČNÁ POMOC

Príspevok bude použitý na kompletné veterinárne ošetrenie, čip, vakcíny, liečbu, kvalitné krmivo.
Transparentný účet:
Únia vzájomnej pomoci ľudí a psov
IBAN: SK5009000000005111391211
Swift kód: GIBASKBX

2. 2% Z DANE PRE ÚTULOK

Veľká pomoc pre útulkáčikov.

3. MATERIÁLNA POMOC

Všetko potrebné pre útulkáčikov viete objednať tu:

Ďalšie informácie

Pohlavie

pes

Šteniatko

nie