Baxi

pes
07/2019
12.07.2021
kríženec
52cm; 23,1kg
áno
áno
áno
áno
áno

Popis

Baxi sa viac ako týždeň túlal v obci Olšovany, kde ho pravdepodobne vyhodili. Mal veľké šťastie v nešťastí keď natrafil na srdečných ľudí, ktorí sa o neho starali a snažili sa nájsť majiteľa, alebo pomoc. K Baximu sa nikto neprihlásil, nikomu nechýbal.

Baxi je priateľský, aktívny a hravý mladý psík. Zo začiatku je trošku k novým ľuďom opatrný, ale stačí citlivý, milý prístup a Baxi je kamarát. Má rád hračky a mojkanie. Manipulácie sa trošku bojí, ale nekusne! Baxi je veľmi šikovný a múdry psík ktorý si zaslúži nájsť pravý domov. Vodítko predtým pravdepodobne nepoznal, ale už si na neho krásne zvyká a pekne si vykračuje. S fenkami je kamarát, psov sa bojí.
Baxi je u nás ešte krátko, na takýchto psíkov netlačíme a dávame im čas, aby si zvykli na nás a nové prostredie, takže všetky uvedené informácia sa každý deň môžu meniť 🙂

PRE VIAC INFORMÁCIÍ, ALEBO V PRÍPADE ZÁUJMU NÁS KONTAKTUJTE NA TEL.Č. 0907441447. V PRÍPADE NEDOSTUPNOSTI NÁM PROSÍME NAPÍŠTE SMS.

Ak sa rozhodnete prejaviť záujem o útulkáčika musí to byť zodpovedné a premyslené rozhodnutie celej rodiny. Myslite nie len na prítomnosť, ale aj na budúcnosť, zvážte všetky možnosti a situácie, ktoré môžu nastať.