Bebe

sučka
06/2021
24.08. 2021
kríženec
šteniatko
áno
áno
áno
áno

Popis

Malá Bebe sa našla na ulici Drábová v Košiciach. Podľa informácií, ktoré máme sa už pár dni túlala a pravdepodobne pochádzala z Lunika IX. Bebe je klasické malé šteniatko. Má veľa energie, všetko ju zaujíma, všade chce byť a všetko oňuchať. Milá, priateľská fenočka, ktorá bude Vaša najlepšia kamarátka. Hygienické návyky ešte nemá, ale určite sa im rýchlo naučí.

Bebe bude skvelá spoločníčka či už na turistiku, psie športy či len tak vylihovanie pri svojom páničkovi. Je to ešte malé šteniatko, ktoré bude presne také, aké si ho vychováte. Bebe si hľadá domov do bytu, alebo domu s úplným prístupom dnu. Šteniatko je vhodné pre mladú, aktívnu a zodpovednú rodinku, alebo jednotlivca.

VEĽKOSŤ: 34cm; 6,5kg
Veľkosť v dospelosti – odhad: stredný vzrast (+/-15kg)
ZDRAVOTNÝ STAV: Momentálne sa lieči na kotercový kašel. Do 15.09. dostáva lieky – tabletky 1/2 tbl ráno, 1/2 tbl večer.

Vzhľadom na nízky vek šteniatka, preferujeme adopciu na Slovensku. Prevoz cez hranice do Čiech je možný až po kompletnej vakcíne, ktorá bude najskôr o 2 mesiace.

Pre viac informácií, alebo v prípade záujmu nás kontaktujte na tel.č. 0905671142, alebo na alexandra.slobodnikova@gmail.com. V prípade nedostupnosti nám prosíme napíšte sms.

Psík nie je hračka pre deti! Ak sa rozhodnete prejaviť záujem o útulkáčika musí to byť zodpovedné a premyslené rozhodnutie celej rodiny. Myslite nie len na prítomnosť, ale aj na budúcnosť, zvážte všetky možnosti a situácie, ktoré môžu nastať.

AKO POMÔCŤ ÚTULKÁČIKOM:

1.FINANČNÁ POMOC

Príspevok bude použitý na kompletné veterinárne ošetrenie, čip, vakcíny, liečbu, kvalitné krmivo.
Transparentný účet :
Únia vzájomnej pomoci ľudí a psov
IBAN: SK5009000000005111391211
Swift kód: GIBASKBX

2. 2% Z DANE PRE ÚTULOK

Veľká pomoc pre útulkáčikov.

3. MATERIÁLNA POMOC

Všetko potrebné pre útulkáčikov viete objednať tu:
PAF