Beki

sučka
01/2018
11.05. 2022
kríženec
59cm; 23,9kg
áno
áno
áno
áno
áno

Popis

Beki zachránil starší manželský pár z opusteného pozemku, kde ostala po smrti majiteľky. Žiaľ, aj pri najväčšej snahe manželského páru postarať sa o Beki to nedokázali, a tak nás poprosili o pomoc.

Beki je veľmi inteligentná, hravá a poslušná fenočka. Ľudí má všetkých rada bez rozdielu a spoločnosť si veľmi užíva. Je aktívna, miluje vychádzky, aportovanie a hlavne ak sa jej človek venuje. So psami a fenkami je nekonfliktná. Manipulácia je bezproblémová a má hygienické návyky.

Beki hľadáme milú a aktívnu rodinku, ktorá je viac v prírode a v pohybe ako doma na gauči. Beki chce byť členom rodiny! Domov jej hľadáme ku domčeku s prístupom dnu a kvalitnou zateplenou búdkou.

Pre viac informácií, alebo v prípade záujmu nás kontaktujte na tel.č. 0907441447. V prípade nedostupnosti nám prosíme napíšte sms.
Ak sa rozhodnete prejaviť záujem o útulkáčika, musí to byť zodpovedné a premyslené rozhodnutie celej rodiny. Myslite nie len na prítomnosť, ale aj na budúcnosť, zvážte všetky možnosti a situácie, ktoré môžu nastať.

AKO POMÔCŤ ÚTULKÁČIKOM:

1.FINANČNÁ POMOC

Príspevok bude použitý na kompletné veterinárne ošetrenie, čip, vakcíny, liečbu, kvalitné krmivo.
Transparentný účet:
Únia vzájomnej pomoci ľudí a psov
IBAN: SK5009000000005111391211
Swift kód: GIBASKBX

2. 2% Z DANE PRE ÚTULOK

Veľká pomoc pre útulkáčikov.

3. MATERIÁLNA POMOC

Všetko potrebné pre útulkáčikov viete objednať tu:
PAF