Beki

sučka
07/2019
01.02.2021
kríženec
36cm; 10,8kg
áno
áno
áno
áno
áno

Popis

Beki prišla do útulku z dôvodu, že sa jej majiteľom zmenila životná situácia. Beki spočiatku bola vystrašená a nedôverčivá, aj nám ukázala zúbky zo strachu. Neskôr, keď pochopila, že jej nikto nechce ublížiť, sa s nami spriatelila. Táto situácia však môže nastať znova pri zmene prostredia – adopcii. Beki potrebuje len trošku času a porozumenia, hneď ako je jej príjemne, nechá sa škrabkať.
Beki keď si zvykne je zlatíčko, neskutočne rada sa mazná a vyslovene si pýta pozornosť a dotyk človeka.
Je aktívnej povahy, má rada hračky a hlavne pamlsky. Psov a fenky si vyberá, ak sa jej páčia, tak je s nimi rada, ale je to agent provokatér, čo sa týka psov. Má hygienické návyky a dnu sa správa slušne. Beki hľadá aktívnu rodinku, určite len takú, ktorá už psíka mala a má skúsenosti. Je vhodná do bytu, alebo domu s úplným prístupom dnu.
Starostlivosť o psíka je náročná a adopcia je záväzok na mnoho rokov, preto prosíme, zvážte svoje možnosti a zodpovedne pristupujte k osvojeniu útulkáčika. Pre viac informácií, alebo v prípade záujmu nás kontaktujte na tel.č. 0907441447. V prípade nedostupnosti nám prosíme napíšte sms.
AKO POMÔCŤ ÚTULKÁČIKOM:

1.FINANČNÁ POMOC

Príspevok bude použitý na kompletné veterinárne ošetrenie, čip, vakcíny, liečbu, kvalitné krmivo.
Transparentný účet :
Únia vzájomnej pomoci ľudí a psov
IBAN: SK5009000000005111391211
Swift kód: GIBASKBX

2. 2% Z DANE PRE ÚTULOK

Veľká pomoc pre útulkáčikov.

3. MATERIÁLNA POMOC

Viete objednať všetko potrebné pre útulkáčikov.
PAF