Bela

sučka
11/2020
13.04. 2023
kríženec
47cm; 13,1kg
áno
áno
áno
áno
áno

Popis

Bela sa našla na ulici Muškátová v Košiciach. Bela mala čip…majiteľ ju pár dní predtým ako sa našla na ulici daroval, ale nie “do dobrých rúk”…

Bela je priateľská, milá a aktívna fenočka. Ľudí má rada, bez rozdielu a užíva si ich pozornosť. Má stále dobrú náladu a je pripravená Vás kdekoľvek sprevádzať. Má rada aportovanie, akúkoľvek pohybovú aktivitu a hračky priam miluje. Bela je aktívna tak akurát, samozrejme potrebuje dostatok pohybu ako každý psík v jej veku, ale rada aj oddychuje.

Bela zatiaľ nevychádza so psami ani fenkami, ale snažíme sa to zmeniť. Má hygienické návyky, dnu sa správa slušne a manipulácia je bezproblémová.

Bela je vhodná pre aktívnych ľudí, ktorí budú mať dostatok času sa jej venovať. Bela si hľadá nový domov do bytu, alebo domu s prístupom dnu.

Pre viac informácií alebo v prípade záujmu nás kontaktujte na tel.č. 0907441447. V prípade nedostupnosti nám prosíme napíšte sms. Ak sa rozhodnete prejaviť záujem o útulkáčika, musí to byť zodpovedné a premyslené rozhodnutie celej rodiny. Myslite nielen na prítomnosť, ale aj na budúcnosť, zvážte všetky možnosti a situácie, ktoré môžu nastať.

AKO POMÔCŤ ÚTULKÁČIKOM:

1.FINANČNÁ POMOC

Príspevok bude použitý na kompletné veterinárne ošetrenie, čip, vakcíny, liečbu, kvalitné krmivo.
Transparentný účet:
Únia vzájomnej pomoci ľudí a psov
IBAN: SK5009000000005111391211
Swift kód: GIBASKBX

2. 2% Z DANE PRE ÚTULOK

Veľká pomoc pre útulkáčikov.

3. MATERIÁLNA POMOC

Všetko potrebné pre útulkáčikov viete objednať tu:

Ďalšie informácie

Pohlavie

sučka

Šteniatko

nie