Bella

sučka
02/2023
20.04. 2024
kríženec
50cm; 18,6kg
áno
áno
áno
áno
áno

Popis

Bella sa našla medzi obcami Jasov a Rudník pri ceste na smetisku. Už sa tam ukladala na spánok keď v tom prišla nálezkyňa a Bella sa k nej s radosťou rozbehla a bez problémov naskočila do auta. S určitosťou môžme napísať, že ju tam niekto musel vyhodiť…
Bella je mladá fenka s energiou na rozdávanie.
Je chodiaca radosť, každého má rada a na zoznámenie jej stačí sekunda a už máte jej jazyk na tvári, alebo labky na bruchu.
Najradšej by sa celé dni len šantila, mojkala a papala. Má veľmi rada hračky o ktoré sa aj rada naťahuje a šantenie so psími kamarátmi.
Bella je aktívna a tak určite k sebe potrebuje aktívného človeka či rodinu, ktorí jej vymyslia zábavu. Bude perfektný parťák na výletoch, ale aj pri oddychovaní so svojou rodinkou.
Doporučujeme základný výcvik ako pri každom psíkovi, je to prospešné ako pre psíka tak pre jeho majiteľa.
Potrebuje pohyb, aktivitu a dobrodružstvo.
Bella Vám prinesie do života plno nečakaných zážitkov, radosti a dobrodružstva.
So psami a fenkami vychádza bezproblémovo, so všetkými by sa hrala a bude pre ňu veľké plus ak v domove bude mať rovnako hravého psieho kamaráta.
Manipulácia je bezproblémová, hygienické návyky má pri pravidelnom venčení a dnu sa správa slušne.
Domov jej hľadáme ideálne domček s prístupom dnu, alebo do bytu.
Bella nie je strážny pes a ozdoba na záhradu. Je to spoločenský psík, ktorý potrebuje byť členom svojej rodiny. Je vhodná pre prvopsíčkarov a k deťom.

Pre viac informácií alebo v prípade záujmu nás kontaktujte na tel.č. 0907441447. V prípade nedostupnosti nám prosíme napíšte sms. Ak sa rozhodnete prejaviť záujem o útulkáčika, musí to byť zodpovedné a premyslené rozhodnutie celej rodiny. Myslite nielen na prítomnosť, ale aj na budúcnosť, zvážte všetky možnosti a situácie, ktoré môžu nastať.

AKO POMÔCŤ ÚTULKÁČIKOM:

Všetky informácie, ako viete pomôcť útulkáčikom, nájdete na tomto linku. 

Len vďaka Vašej podpore a pomoci dokážeme zmeniť sen na skutočnosť, utrpenie na radosť a bolesť na lásku. Vy ste súčasťou každej našej záchrany. Ďakujeme.

Ďalšie informácie

Pohlavie

sučka

Šteniatko

nie