Bella

sučka
12/2016
01.03. 2022
kríženec
60cm; 17,3kg
áno
áno
áno
áno
áno

Popis

Bellu nám priniesol jej pôvodný majiteľ, ktorý prišiel o bývanie a ďalej sa o ňu starať nedokázal. Bella k nám prišla veľmi podvyživená – pri jej výške 60cm vážila pri príchode len 17,3kg.

Bella je najrozkošnejší psík. Je veľmi milá a priateľská fenočka. Ľudí má rada všetkých bez rozdielu. Užíva si ľudskú pozornosť a rada sa rozšantí. Ak sa jej nevenujeme, pekne si leží v peliešku a oddychuje.

Najviac zo všetkého si teraz užíva misku s kvalitnou potravou, za pamlsok urobí čokoľvek. Misku s jedlom si pred inými psami momentálne stráži, časom sa to môže zmeniť. So psami a fenkami vychádza, ale zatiaľ ich spoločnosť nevyhľadáva.

Pri pravidelnom venčení má hygienické návyky, dnu sa správa slušne a manipulácia je bezproblémová. Bella si vzhľadom na jej povahu hľadá nový domov ideálne do domu s úplným prístupom dnu, ale zvykne si aj na byt.

Video si môžete pozrieť na tomto linku. 

Pre viac informácií, alebo v prípade záujmu nás kontaktujte na tel.č. 0907441447. V prípade nedostupnosti nám prosíme napíšte sms.
Ak sa rozhodnete prejaviť záujem o útulkáčika, musí to byť zodpovedné a premyslené rozhodnutie celej rodiny. Myslite nie len na prítomnosť, ale aj na budúcnosť, zvážte všetky možnosti a situácie, ktoré môžu nastať.

AKO POMÔCŤ ÚTULKÁČIKOM:

1.FINANČNÁ POMOC

Príspevok bude použitý na kompletné veterinárne ošetrenie, čip, vakcíny, liečbu, kvalitné krmivo.
Transparentný účet :
Únia vzájomnej pomoci ľudí a psov
IBAN: SK5009000000005111391211
Swift kód: GIBASKBX

2. 2% Z DANE PRE ÚTULOK

Veľká pomoc pre útulkáčikov.

3. MATERIÁLNA POMOC

Všetko potrebné pre útulkáčikov viete objednať tu:
PAF