Bena

sučka
07/2020
28.07. 2022
kríženec
53cm; 23,3kg
áno
áno
áno
áno
áno

Popis

Bena sa túlala na verejnom cintoríne v Košiciach a podarilo sa ju odchytiť do odchytovej klietky. Bena mala čip a keď sa tešíte, že po ňu prišli šťastní majitelia, tak neprišli. Majitelia ju darovali a ani jeden z jej majiteľov ju späť nechcel….

Bena mala vykĺbenú a poranenú labku, niekoľko dní musela byť hospitalizovaná na veterinárnej klinike. Teraz už je zdravá a pripravená nájsť si svoj pravý domov.

Bena je milá a priateľská fenočka. Ľudí má rada, ale pri mužoch potrebuje trošku času na zoznámenie. Veľmi si užíva mojkanie, škrabkanie a akúkoľvek pozornosť. Rada sa hrá a jej obľúbené hračky sú plyšáky.

So psami a fenkami zatiaľ u nás nebola v priamom kontaktu, pretože mala nariadený kľudový režim. Neskôr doplníme znášanlivosť. Vo vnútri sa správa slušne, veci neničí a má hygienické návyky. Manipulácia je bezproblémová.

Bene by prospel cvičák pre psíky a určite potrebuje aktívneho človeka ku sebe. Bene hľadáme milý, zodpovedný a stály domov. Je vhodná do bytu alebo domu s úplným prístupom do vnútra.

Pre viac informácií alebo v prípade záujmu nás kontaktujte na tel.č. 0907441447. V prípade nedostupnosti nám prosíme napíšte sms.
Ak sa rozhodnete prejaviť záujem o útulkáčika, musí to byť zodpovedné a premyslené rozhodnutie celej rodiny. Myslite nie len na prítomnosť, ale aj na budúcnosť, zvážte všetky možnosti a situácie, ktoré môžu nastať.

AKO POMÔCŤ ÚTULKÁČIKOM:

1.FINANČNÁ POMOC

Príspevok bude použitý na kompletné veterinárne ošetrenie, čip, vakcíny, liečbu, kvalitné krmivo.
Transparentný účet :
Únia vzájomnej pomoci ľudí a psov
IBAN: SK5009000000005111391211
Swift kód: GIBASKBX

2. 2% Z DANE PRE ÚTULOK

Veľká pomoc pre útulkáčikov.

3. MATERIÁLNA POMOC

Všetko potrebné pre útulkáčikov viete objednať tu:
PAF

Ďalšie informácie

Pohlavie

sučka

Šteniatko

nie