Beny

pes
10/2011
21.10. 2021
kríženec
52cm; 19,8kg
áno
áno
áno
áno
áno

Popis

Dostali sme prosbu o pomoc pre troch psíkov, ktorí nemali kam ísť po tom ako sa v ich domove zmenila situácia. Tak k nám do útulku prišiel Beny, Ema a Laky.

Beny je jemný, trošku plachší psík. Ľudí má rád, ale potrebuje si na nich zvyknúť. Tým, že celý život prežil na dvore len so svojou rodinou, nemal veľmi kontakt s inými ľuďmi. Beny je však veľký miláčik a vďačný psík. Zo strachu agresívny nie je! Má pokojnú, rozumnú povahu a keď si na človeka zvykne, veľmi si užíva jeho pozornosť a hladkanie.

Beny rád oddychuje na pokojnom mieste, odkiaľ sleduje dianie v útulku. So psami a fenkami vychádza, ale ich spoločnosť nevyhľadáva. Má rád spoločnosť svojich psích kamarátov z domova – Emy a Lakyho.

Beny hľadá pokojný domov, láskavú rodinku, kde bude mať svoj peliešok, chodiť na príjemné prechádzky a bude milovaný. Je vhodný aj pre aktívnejších starších ľudí, skôr do domčeka s prístupom dnu.

Beny je smutný, ťažšie znáša zmenu a stratu domova. Preto veľmi za neho prosíme.

Pre viac informácií, alebo v prípade záujmu nás kontaktujte na tel.č. 0907441447. V prípade nedostupnosti nám prosíme napíšte sms.
Ak sa rozhodnete prejaviť záujem o útulkáčika musí to byť zodpovedné a premyslené rozhodnutie celej rodiny. Myslite nie len na prítomnosť, ale aj na budúcnosť, zvážte všetky možnosti a situácie, ktoré môžu nastať.

AKO POMÔCŤ ÚTULKÁČIKOM:

1.FINANČNÁ POMOC

Príspevok bude použitý na kompletné veterinárne ošetrenie, čip, vakcíny, liečbu, kvalitné krmivo.
Transparentný účet :
Únia vzájomnej pomoci ľudí a psov
IBAN: SK5009000000005111391211
Swift kód: GIBASKBX

2. 2% Z DANE PRE ÚTULOK

Veľká pomoc pre útulkáčikov.

3. MATERIÁLNA POMOC

Všetko potrebné pre útulkáčikov viete objednať tu:
PAF