Beny

pes
03/2021
kríženec
cca 35kg
áno
áno
áno
áno
áno

Popis

Benyho sme zobrali pod náš útulok, keď ho jeho majitelia doniesli na veterinárnu kliniku s parvovírusom a následne sa ho vzdali. Beny bol adoptovaný, ale žiaľ vyrástol viac, ako sa čakalo, a rodina ho nezvláda.

Beny je odrastené šteniatko a adekvátne k veku sa aj správa, má množstvo energie a radosti zo života. Potrebuje správne usmernenie, výchovu a bude z neho perfektný psík. Je to veľký psík, ktorý potrebuje dostatok pohybu, výlety a hlavne výcvik. Beny je naučený žiť v byte, kde sa vie slušne správať a má hygienické návyky. Je vhodný k väčším deťom, ku prvopsíčkom ho neodporúčame.

Benymu hľadáme novú rodinku, ktorá vie čo obnáša starostlivosť o psíka, zodpovednú a aktívnu. Momentálne Beny žije v byte, takže nie je vhodný na umiestenie do exteriéru.

Ak sa rozhodnete prejaviť záujem o útulkáčika, musí to byť zodpovedné a premyslené rozhodnutie celej rodiny. Myslite nie len na prítomnosť, ale aj na budúcnosť, zvážte všetky možnosti a situácie, ktoré môžu nastať.

Pre viac informácií, alebo v prípade záujmu nás kontaktujte na tel.č. 0905671142, alebo na alexandra.slobodnikova@gmail.com.

AKO POMÔCŤ ÚTULKÁČIKOM:

1.FINANČNÁ POMOC

Príspevok bude použitý na kompletné veterinárne ošetrenie, čip, vakcíny, liečbu, kvalitné krmivo.
Transparentný účet :
Únia vzájomnej pomoci ľudí a psov
IBAN: SK5009000000005111391211
Swift kód: GIBASKBX

2. 2% Z DANE PRE ÚTULOK

Veľká pomoc pre útulkáčikov.

3. MATERIÁLNA POMOC

Všetko potrebné pre útulkáčikov viete objednať tu:
PAF