Bianka

sučka
08/2023
24.10. 2023
kríženec
šteniatko
áno
áno
áno

Popis

Maličkú Bianku a jej bratčeka Briana nám priniesla mestská polícia z ulice Moldavská cesta v Košiciach.

Bianka je milé a rozkošné šteniatko. Má veľmi hravú a veselú povahu, s každým sa chce hneď hrať. Je to šikovná, učenlivá a veselá fenočka. Je aktívna a stále niečo vymýšľa ako sa zabaviť. Všade musí byť, všetko musí vidieť a všetko preskúmať.

Užíva si mojkanie, škrabkanie a plnú pozornosť. So psami a fenkami vychádza úplne bez problémov. Bianka nemá s ničím a nikým problém, ona miluje všetko. Hygienické návyky je potrebné doladiť.

Keď Bianka vyrastie, bude skvelý parťák či už na turistiku, psie športy či len tak pri vylihovaní so svojou rodinkou. Je to šteniatko, ktoré bude presne také, aké si ho vychováte.

Bianka hľadá domov do bytu, alebo domu s úplným prístupom dnu. Šteniatko je vhodné pre láskavú, zodpovednú a aktívnu rodinku alebo jednotlivca. Pre ľudí, ktorí majú vyhradený čas vo svojom živote aj pre psíka.

Prevoz cez hranice do Čiech – NIE JE MOŽNÝ z dôvodu prebiehajúcej vakcinácie.

VEĽKOSŤ: 24cm; 2,6kg – 11/2023
Veľkosť v dospelosti – odhad: +/- 16kg
Mama šteniatka: Neznáma
Otec šteniatka: Neznámy

PRE VIAC INFORMÁCIÍ, ALEBO V PRÍPADE ZÁUJMU NÁS KONTAKTUJTE NA MAIL alexandra.slobodnikova@gmail.com, alebo na tel.č. 0905671142.

Pre viac informácií alebo v prípade záujmu nás kontaktujte na tel.č. 0907441447. V prípade nedostupnosti nám prosíme napíšte sms. Ak sa rozhodnete prejaviť záujem o útulkáčika, musí to byť zodpovedné a premyslené rozhodnutie celej rodiny. Myslite nielen na prítomnosť, ale aj na budúcnosť, zvážte všetky možnosti a situácie, ktoré môžu nastať.

AKO POMÔCŤ ÚTULKÁČIKOM:

Všetky informácie, ako viete pomôcť útulkáčikom, nájdete na tomto linku.