Blacki

pes
08/2012
30.07. 2022
kríženec
37cm; 11kg
áno
áno
áno
áno

Popis

Malý Blacki sa našiel na ceste neďaleko Gelnice. Blacki je veľký zlatúšik a milý psík. S nikým a s ničím nemá problém a na všetko má čas, nikde sa neponáhľa. Je to neskutočne mojkavé stvorenie, ktoré potrebuje len lásku a bezpečný domov.

Blacki je slepý, ale snaží sa orientovať v priestore a ide mu to veľmi dobre. Aj keď je starší, stále sa vie pohrať s loptičkou a pošantiť. Ak by sa aktivita hodnotila od 1 po 10 s tým, že 10 je aktívny pes, tak Blacki má 3, keď sa trošku rozšantí, pobežká a teší sa, dosiahne hodnotu 4. Je to pohoďák s vyrovnanou a bezproblémovou povahou. Prototyp dokonalého psa so zníženou aktivitou.

Jediné, čo potrebuje, je pohodlný peliešok, chutnú potravu a človeka, ktorý sa mu bude venovať. Je vhodný pre láskavých ľudí, ktorí budú mať dostatok času pre Blackiho. Vhodný aj pre starších ľudí, ktorým bude robiť spoločnosť. So psami a fenkami vychádza, ale má rád pokojné psíky. Mačky toleruje. Má hygienické návyky a manipulácia je bezproblémová.

Blacki vzhľadom k veku a hendikepu si hľadá menej aktívnu rodinku, ktorá ho bude ľúbiť takého, aký je. Domov si hľadá len do bytu, alebo domu s ÚPLNÝM prístupom dnu.

ZDRAVOTNÝ STAV BLACKIHO:
Blacki je na obe očká slepý.

Pre viac informácií, alebo v prípade záujmu nás kontaktujte na tel.č. 0907441447. V prípade nedostupnosti nám prosíme napíšte sms. Ak sa rozhodnete prejaviť záujem o útulkáčika, musí to byť zodpovedné a premyslené rozhodnutie celej rodiny. Myslite nie len na prítomnosť, ale aj na budúcnosť, zvážte všetky možnosti a situácie, ktoré môžu nastať.

AKO POMÔCŤ ÚTULKÁČIKOM:

1.FINANČNÁ POMOC

Príspevok bude použitý na kompletné veterinárne ošetrenie, čip, vakcíny, liečbu, kvalitné krmivo.
Transparentný účet:
Únia vzájomnej pomoci ľudí a psov
IBAN: SK5009000000005111391211
Swift kód: GIBASKBX

2. 2% Z DANE PRE ÚTULOK

Veľká pomoc pre útulkáčikov.

3. MATERIÁLNA POMOC

Všetko potrebné pre útulkáčikov viete objednať tu:
PAF