Blacky

pes
09/2018
17.09.2020
x kríženec
57cm; 23,7kg
áno
áno
áno
áno
áno

Popis

V obci Kuzmice sa podľa informácií túlal psík viac ako dva týždne, prespával hlavne pri železničnej stanici a cez deň sa túlal ulicami obce. Psík bol zachránený a dostal meno Blacky. Na veterinárnej prehliadke dostal kvapky do očí, pretože ich mal zapálené, a ešte kvapky do uší, tie boli veľmi znečistené a potrebovali sa preliečiť.

Blacky sa zachránil práve v čas. Noci začínajú byť chladné, počasie nepriaznivé a na ulici to pre neho určite bezpečné nebolo. Sme radi, že je u nás a dostane šancu na nový život.  Na veterinárnej prehliadke dostal kvapky do očí, pretože ich má zapálené a ešte kvapky do uší, tie boli veľmi znečistené a potrebujú sa preliečiť. Blacky sa zachránil práve v čas. Noci začínajú byť chladné, počasie nepriaznivé a na ulici to pre neho určite bezpečné nebolo. Sme radi, že je u nás a dostane šancu na nový život.

Blacky je 110% zlatíčko. Pes, ktorý má večne dobrú náladu, rád sa šantí a mazná. Vhodný ku aktívnym ľuďom, ktorí sa mu budú venovať a on im za odmenu splní všetko, čo im bude vidieť na očiach. Blacky je perfektný parťák na túry, alebo na rôzne aktivity. So psami a fenkami vychádza bez problémov. Má veľmi rád aportovanie a vodu. Blacky je terapia a záruka, že vaše dni budú iné – lepšie, krajšie a šťastnejšie. Blacky je vhodný do domu s úpným prístupom dnu, pri dostatku pohybu vhodný aj do bytu.
Pre viac informácií, alebo v prípade záujmu nás kontaktujte na tel.č. 0907441447.

Veľmi nám pomôžete ak sa rozhodnete pomôcť so starostlivosťou o útulkáčika (kompletné veterinárne ošetrenie, kvalitné krmivo, doplnky) svoj príspevok môžete poslať na náš Transparentný účet :
Únia vzájomnej pomoci ľudí a psov
IBAN: SK5009000000005111391211
Swift kód: GIBASKBX
Ďakujeme

2% Z DANE