Bobko rezervovaný

pes
08/2016
x kríženec
43cm; 9,8kg
áno
áno
áno
áno
áno

Popis

Bobko a jeho traja psí kamaráti žili v nevyhovujúcich podmienkach v záhradkárskej oblasti. Boli zatvorení v malej drevenej búdke, kde ich životný priestor bol minimálny a nemali zabezpečné ani základné potreby pre život. Život v útulku je pre nich teraz raj a to bude radosti, ak spoznajú, čo je to milujúci domov.
Bobačik bol na tom po zdravotnej stránke najhoršie. Očko mal veľmi poškodené a spôsobovalo mu veľké bolesti, takže to sme riešili prioritne. Bol chudučký a jeho srsť bola úplne zadredovaná.

Bobačik je úplne zlatíčko. Užíva si každú pozornosť od človeka, pohladenie, mojkanie to je pre neho najviac. Ľudí má veľmi rád a detičky tiež. Veľmi sa teší, keď si ho niekto zoberie na venčenie a konečne spoznáva svet okolo seba. So psami a fenkami vychádza bez problémov, je to pohoďák. V interiéri sa správa slušne, nič neničí a má hygienické návyky. Bobačikovi hľadáme nový domov do bytu, alebo domu s prístupom dnu. Hľadame mu rodinku, ktorá mu dopraje to, čo mu bolo roky odopierané. Hľadáme mu domov kde bude členom rodiny.

Pre viac informácií, alebo v prípade záujmu nás kontaktujte na tel.č. 0907441447. V prípade nedostupnosti nám prosíme napíšte sms.

Veľmi nám pomôžete ak sa rozhodnete pomôcť so starostlivosťou o útulkáčika (kompletné veterinárne ošetrenie, kvalitné krmivo, doplnky) svoj príspevok môžete poslať na náš Transparentný účet :
Únia vzájomnej pomoci ľudí a psov
IBAN: SK5009000000005111391211
Swift kód: GIBASKBX
Ďakujeme

2% Z DANE