Bojko

pes
12/2022
29.06. 2023
37cm; 10,2kg - 29.6.2023
áno
áno
áno
áno
áno

Popis

Bojka a jeho mamku Ťapku nám ich majitelia nechali pred útulkom aj s odkazom – viď.foto. Keďže Ťapka mala čip, tak sme ich kontaktovali, dozvedeli sme sa, že sa im doma nezodpovedným prístupom a neriešením situácie namnožili psíky, mali ich dvanásť… PROSÍME – kastrujte svojich psov!

Bojko je milé a odrastené šteniatko. Spočiatku je plachý a neistý, potrebuje čas si zvyknúť, citlivý prístup a veľa veľa lásky. Keď si už zvykne a naberie istotu, je z neho milý, veselý a hravý psík ako každý iný. Bojko je šikovný, učenlivý a veselý psík. Je aktívny primerane k veku. Stále niečo vymýšľa, ako sa zabaviť. Má rád hračky, alebo sa šalí so svojimi psími kamošmi. Užíva si mojkanie, škrabkanie a plnú pozornosť.
So psami a fenkami vychádza úplne bez problémov. Určite by bolo veľké plus, ak by v domove mal Bojko vyrovnaného psieho kamaráta. Hygienické návyky je potrebné doladiť a manipulácia je bezproblémová.
Bojko bude skvelý parťák na turistiku, ale aj pri oddychu a vylihovaní pri svojom páničkovi. Je to milý a trošku citlivý psík, ktorý potrebuje veľa lásky, pokojný a bezpečný domov. Bojko hľadá domov do bytu, alebo domu s úplným prístupom dnu. Vhodný pre trpezlivých a láskavých ľudí.

Pre viac informácií alebo v prípade záujmu nás kontaktujte na tel.č. 0907441447. V prípade nedostupnosti nám prosíme napíšte sms. Ak sa rozhodnete prejaviť záujem o útulkáčika, musí to byť zodpovedné a premyslené rozhodnutie celej rodiny. Myslite nielen na prítomnosť, ale aj na budúcnosť, zvážte všetky možnosti a situácie, ktoré môžu nastať.

AKO POMÔCŤ ÚTULKÁČIKOM:

1.FINANČNÁ POMOC

Príspevok bude použitý na kompletné veterinárne ošetrenie, čip, vakcíny, liečbu, kvalitné krmivo.
Transparentný účet:
Únia vzájomnej pomoci ľudí a psov
IBAN: SK5009000000005111391211
Swift kód: GIBASKBX

2. 2% Z DANE PRE ÚTULOK

Veľká pomoc pre útulkáčikov.

3. MATERIÁLNA POMOC

Všetko potrebné pre útulkáčikov viete objednať tu:

Ďalšie informácie

Pohlavie

pes

Šteniatko

áno