Boltík

pes
09/2017
04.09.2020
x kríženec
14kg
áno
áno
áno
nie
áno

Popis

Boltík sa nenarodil pod šťastnou hviezdou a pravdepodobne jeho doterajší život bol len jedno veľké utrpenie… Jeho majitelia ho nechali na pozemku, pripnutého na reťazi a odsťahovali sa… ich rozhodnutie mohlo mať fatálny následok pre Boltíka. Bez búdy, bez jedla, bez vody… ako dlho tak žil? O Boltíkovi sme sa dozvedeli vďaka Richardovi R. a hneď sme vedeli, že ho tam nenecháme.
Boltík je veľmi milý, láskavý psík. Nato, koľko si toho prežil, stále dôveruje ľuďom a chce sa maznať, hladkať – to je teraz pre neho najviac. Manipulácia s ním je bezproblémová. Je veľmi kontaktný a nerád ostáva sám, čomu sa nečudujeme, sám bol možno väčšinu svojho života. Pri pravidelnom venčení je čistotný.
Hoci k nám prišiel s poranenou labku, ktorá sa lieči, je veľmi aktívny a snaží sa byť pri jeho človeku co najviac. Váži si všetko, čo mu dáte, maličkosti, ktoré iné psíky bežne majú, Boltík sa z nich vytešuje. Hračky, loptičky, to všetko je pre neho nové a nepoznané. Boltík je perfektný psík a zaslúži si perfektný domov, kde spozná všetko čo mu doposial bolo kruto odopierané.
Pre viac informácií, alebo v prípade záujmu nás kontaktujte na tel.č. 0907441447.
Veľmi nám pomôžete ak sa rozhodnete pomôcť so starostlivosťou o útulkáčika (kompletné veterinárne ošetrenie, kvalitné krmivo, doplnky) svoj príspevok môžete poslať na náš Transparentný účet :
Únia vzájomnej pomoci ľudí a psov
IBAN: SK5009000000005111391211
Swift kód: GIBASKBX
Ďakujeme