Boník

pes
10/2019
kríženec
45cm; 11kg
áno
áno
áno
áno
áno

Popis

Boník k nám prišiel nesocializovaný, všetkého sa bál a veľmi ťažko znášal útulok. Ale to všetko je už minulosť a Boník je teraz ako vymenený.

Boník je jemný a trošičku plachší psík. Má citlivú, ale veľmi hravú a milú povahu. Ľuďom sa teší a pozornosť si užíva. Bojí sa však prudkých pohybov, vtedy len stuhne. Ťažko Boníka opísať, jeho musíte spoznať. On Vám ukáže presne, aký je, pretože aj keď sa budeme veľmi snažiť jeho povahu opísať, nedokážeme to tak, ako by sme chceli. Každopádne je to zlatíčko, ktorému chýbala tak podstatná socializácia!

K ľuďom príde s vrtiacim chvostíkom, veľmi veľmi túži po láske a domove. S fenkami sa chce hrať, psíkov si vyberá, ale veľkých psov sa bojí. Má hygienické návyky a dnu sa správa slušne. Ovláda základné povely.

Boník bude perfektný spoločník na výletoch, ale aj pri oddychovaní na gauči. Bude Vás milovať a jediné čo od Vás bude “žiadať” je bezpečný a láskavý domov. Bonik je vhodný k ľuďom, čo už psíka mali, nie je potrebné byť špeciálne skúsený. K menším deťom nie je vhodný, bál by sa ich. Ideálne keby v domove mal psiu kamarátku.

Boník si hľadá nový domov do bytu, alebo domu s úplným prístupom dnu.

Pre viac informácií, alebo v prípade záujmu nás kontaktujte na tel.č. 0907441447. V prípade nedostupnosti nám prosíme napíšte sms.
Ak sa rozhodnete prejaviť záujem o útulkáčika musí to byť zodpovedné a premyslené rozhodnutie celej rodiny. Myslite nie len na prítomnosť, ale aj na budúcnosť, zvážte všetky možnosti a situácie, ktoré môžu nastať.

AKO POMÔCŤ ÚTULKÁČIKOM:

1.FINANČNÁ POMOC

Príspevok bude použitý na kompletné veterinárne ošetrenie, čip, vakcíny, liečbu, kvalitné krmivo.
Transparentný účet :
Únia vzájomnej pomoci ľudí a psov
IBAN: SK5009000000005111391211
Swift kód: GIBASKBX

2. 2% Z DANE PRE ÚTULOK

Veľká pomoc pre útulkáčikov.

3. MATERIÁLNA POMOC

Všetko potrebné pre útulkáčikov viete objednať tu:
PAF

 

Ďalšie informácie

Pohlavie

pes

Šteniatko

nie