Boris

pes
10/2016
15.10.2020
x kríženec
63cm; 31kg
áno
áno
áno
áno
áno

Popis

Boris a Terezka boli zachránení zo zaplavenej oblasti v čase nedávnych silných prehánok. S prosbou o pomoc nám volali hasiči, ktorých kontaktovala polícia. Mali nahlásené psíky zatvorené v koterci, ktorý je zatopený a už viac ako 24hodín sú bez pomoci! Neprestavájúce prehánky, nízka teplota a zatopená búdka – tie psíky si prežili svoje. Majitelia sú v riešení… „Stávaš sa navždy zodpovedným za to, čo si k sebe pripútal.„
Psíkov Terezku a Borisa sme prevzali, zabezpečili im hneď veterinárne ošetrenie a umiestnili do tepla, kde hneď zaspali, chúďatká. Borisko je temperametný a aktívny psík. Miluje ľudí bez rozdielov. S fenkami vychádza bez problémov, psikov si vyberá. Miluje aportovanie, pohyb a užije si každú vychádzku či výlet. Bude šťastný pri domčeku s prístupom dnu. Vhodný pre aktívnu rodinku, ktorá je viac na výletoch ako doma.
Pre viac informácií, alebo v prípade záujmu nás kontaktujte na tel.č. 0907441447. V prípade nedostupnosti nám prosíme napíšte sms.
Veľmi nám pomôžete ak sa rozhodnete pomôcť so starostlivosťou o útulkáčika (kompletné veterinárne ošetrenie, kvalitné krmivo, doplnky) svoj príspevok môžete poslať na náš Transparentný účet :
Únia vzájomnej pomoci ľudí a psov
IBAN: SK5009000000005111391211
Swift kód: GIBASKBX
Ďakujeme