Bradly a Bobík

pes
BRADLY: 03/2014 BOBÍK: 03/2018
02.03.2021
kríženec
BRADLY: 65 cm; 40 kg BOBÍK: 33 cm; 5,3 kg
áno
áno
áno
áno
áno

Popis

Dostali sme prosbu o pomoc pre dvoch psíkov, ktorí ostali sami na dvore po tom, ako ich 81 ročný pán vo vážnom stave ostal v nemocnici a o psíkov sa nemal kto postarať. Tak k nám prišla úžasná dvojica Bradly a Bobík. Obaja boli prvé dni veľmi smutní, smútili za svojim pánom a domovom. Teraz sú už u nás spokojní, zvykli si a čakajú na SPOLOČNÝ NOVÝ DOMOV.

Veľký Bradly je pokojnej povahy a je to “veľký brat” malého Bobíka. Bradly je flegmatik, má rád pozornosť ľudí, škrabkanie, ale nie je dotieravý. Má rád plyšáky, loptičky a spolu s Bobíkom sa spolu radi pohrajú. Je to úžasný psík s veľmi dobrým srdiečkom. Manipulácia s ním je bez problémov.

Bobík – malý psík s veľkou odvahou. Bobík je šaľko a úžasné stvorenie. Spolu s Bradlym tvoria perfeknú dvojicu. Bobík sa rád mazná, škrabká a je to taká malá vtierka. Stále však sleduje kde má svojho veľkého brata. Taktiež ako Bradly má rád hračky. Manipulácia je bez problémov.

Znášanlivosť s inými psami je, že veľký Bradley je väčšinou kamarát s inými psami, ale malý Bobík, tak ten je bojovník.

Čo osud spojil, človek nerozdelí a my túto dvojicu rozdeliť nechceme. Sú na seba veľmi zvyknutí a už si vytrpeli dosť, keď prišli o domov. Nezlomíme ich srdiečka znova tým, že ich rozdelíme. Vieme, že našim rozhodnutím im znižujeme šance na domov, ale samostatný domov by nebol tým pravým domovom ani pre jedného z nich.

Bradlymu a Bobíkovi hľadáme nový domov v domčeku s prístupom dnu. Budú z nich perfektní spoločníci do pohody aj nepohody, dajú Vám celé svoje srdcia a už nikdy nebudete mať zlý deň.

Starostlivosť o psíka je náročná a adopcia je záväzok na mnoho rokov, preto prosíme, zvážte svoje možnosti a zodpovedne pristupujte k osvojeniu útulkáčika. Pre viac informácií, alebo v prípade záujmu nás kontaktujte na tel.č. 0907441447. V prípade nedostupnosti nám prosíme napíšte sms.

AKO POMÔCŤ ÚTULKÁČIKOM:

1.FINANČNÁ POMOC

Príspevok bude použitý na kompletné veterinárne ošetrenie, čip, vakcíny, liečbu, kvalitné krmivo.
Transparentný účet :
Únia vzájomnej pomoci ľudí a psov
IBAN: SK5009000000005111391211
Swift kód: GIBASKBX

2. 2% Z DANE PRE ÚTULOK

Veľká pomoc pre útulkáčikov.

3. MATERIÁLNA POMOC

Viete objednať všetko potrebné pre útulkáčikov.
PAF