Bradly a Bobík

pes
BRADLY: 03/2014 BOBÍK: 03/2018
02.03.2021
kríženec
BRADLY: 65 cm; 40 kg BOBÍK: 33 cm; 5,3 kg
áno
áno
áno
áno
áno

Popis

Dostali sme prosbu o pomoc pre dvoch psíkov, ktorí ostali sami na dvore po tom, ako ich 81 ročný pán vo vážnom stave ostal v nemocnici a o psíkov sa nemal kto postarať. A tak k nám prišla úžasná dvojica Bradly a Bobík. Obaja boli prvé dni veľmi smutní, smútili za svojim pánom a domovom.
Teraz sú už u nás spokojní, zvykli si a čakajú na SPOLOČNÝ NOVÝ DOMOV. Veľký Bradly je pokojnej povahy a je to “veľký brat” malého Bobíka. Bradly je flegmatik, má rád pozornosť ľudí, škrabkanie, ale nie je dotieravý. Má rád plyšáky, loptičky a spolu s Bobíkom sa spolu radi pohrajú. Manipulácia s ním je bez problémov.
Bobík – malý psík s veľkou odvahou. Bobík je šaľko a úžasné stvorenie. Spolu s Bradlym tvoria perfeknú dvojicu. Bobík sa rád mazná, škrabká a je to taká malá vtierka. Stále však sleduje, kde má svojho veľkého brata. Taktiež ako Bradly má rád hračky. Manipulácia je bez problémov.
Obaja sa dnu správajú slušne, buď si spokojne ležkajú, alebo sa spolu hrajú. Nedemolujú, prežil pri nich aj pérový vankúš. Znášanlivosť s inými psami doplníme neskôr.
Čo osud spojil, človek nerozdelí a my túto dvojicu rozdeliť nechceme. Sú na seba veľmi zvyknutí a už si vytrpeli dosť, keď prišli o domov. Nezlomíme ich srdiečka znova tým, že ich rozdelíme. Vieme, že naším rozhodnutím im znižujeme šance na domov, ale samostatný domov by nebol tým pravým domovom ani pre jedného z nich.
Bradlymu a Bobíkovi hľadáme nový domov v domčeku s prístupom dnu. Budú z nich perfektní spoločníci do pohody aj nepohody, dajú Vám celé svoje srdcia a už nikdy nebudete mať zlý deň.
Starostlivosť o psíka je náročná a adopcia je záväzok na mnoho rokov, preto prosíme, zvážte svoje možnosti a zodpovedne pristupujte k osvojeniu útulkáčika. Pre viac informácií, alebo v prípade záujmu nás kontaktujte na tel.č. 0907441447. V prípade nedostupnosti nám prosíme napíšte sms.
AKO POMÔCŤ ÚTULKÁČIKOM:

1.FINANČNÁ POMOC

Príspevok bude použitý na kompletné veterinárne ošetrenie, čip, vakcíny, liečbu, kvalitné krmivo.
Transparentný účet :
Únia vzájomnej pomoci ľudí a psov
IBAN: SK5009000000005111391211
Swift kód: GIBASKBX

2. 2% Z DANE PRE ÚTULOK

Veľká pomoc pre útulkáčikov.

3. MATERIÁLNA POMOC

Viete objednať všetko potrebné pre útulkáčikov.
PAF