Bradly

pes
03/2014
02.03. 2021
kríženec NO
65cm; 40,1kg
áno
áno
áno
áno
áno

Popis

Dostali sme prosbu o pomoc pre dvoch psíkov, ktorí ostali sami na dvore po tom, ako ich 81 ročný pán vo vážnom stave ostal v nemocnici a o psíkov sa nemal kto postarať. Tak k nám prišla úžasná dvojica Bradly a Bobík (adoptovaný).

Bradly je perfektný pes! Veselý, mily a priateľský. Ľudí má rád a hneď je s každým kamarát. S Bradlym zažijete veľa pekných chvíľ a veselých dobrodružstiev. Má vyrovnanú a pohodovú povahu. Je stále pripravený na akúkoľvek aktivitu a je to skvelý parťák. Bradly je aktívny psík a aby bol spokojný a šťastný, potrebuje dostatok pohybu. Bude milovať výlety v prírode, kúpanie v potokoch a šantenie so svojou rodinou.

So psami a fenkami vychádza pekne. Hygienické návyky má a manipulácia je bezproblémová. Bradly si hľadá aktívnu, milú rodinu, ktorá ho bude brať ako člena rodiny. Je vhodný k deťom aj pre prvopsíčkarov. Domov si hľadá do bytu, alebo domu s prístupom dnu a kvalitnou zateplenou búdkou.

Pre viac informácií, alebo v prípade záujmu nás kontaktujte na tel.č. 0907441447. V prípade nedostupnosti nám prosíme napíšte sms.
Psík nie je hračka pre deti! Ak sa rozhodnete prejaviť záujem o útulkáčika, musí to byť zodpovedné a premyslené rozhodnutie celej rodiny. Myslite nie len na prítomnosť, ale aj na budúcnosť, zvážte všetky možnosti a situácie, ktoré môžu nastať.
AKO POMÔCŤ ÚTULKÁČIKOM:

1.FINANČNÁ POMOC

Príspevok bude použitý na kompletné veterinárne ošetrenie, čip, vakcíny, liečbu, kvalitné krmivo.
Transparentný účet :
Únia vzájomnej pomoci ľudí a psov
IBAN: SK5009000000005111391211
Swift kód: GIBASKBX

2. 2% Z DANE PRE ÚTULOK

Veľká pomoc pre útulkáčikov.

3. MATERIÁLNA POMOC

Všetko potrebné pre útulkáčikov viete objednať tu:
PAF