Brenda

sučka
02/2018
22.02. 2023
kríženec
38cm; 7,5kg
áno
áno
áno
áno

Popis

Fenočka Brenda – mamka šteniatok Brok, Brita, Brejsi, Brix a fenočka Lucy žili na opustenom pozemku v obci Hatiny. “Majitelia” ich tam nechali napospas osudu. Najlepšie psíky, mali najťažší život a Brenda je toho dôkazom.

Brenda je stelesnenie lásky a oddanosti. Obrovské zlatíčko s jemnou dušičkou, ktoré si užíva každé pohladenie a pozornosť. S každým je hneď kamarátka a privíta Vás s vrtiacim chvostíkom. Hračky, alebo hru s človekom žiaľ nepozná, nemala to šťastie v živote aby sa jej niekto takto venoval.

Brenda má dobrú a vďačnú povahu. Aktívna je tak akurát a prispôsobí sa. Na bežný život spokojného psíka si možno bude musieť zvyknúť, ale na dobré sa ľahko zvyká. So psami a fenkami zatiaľ nebola v kontakte, len so svojimi šteniatkami a fenočkou Lucy.

Pri pravidelnom venčení má hygienické návyky, dnu sa správa slušne a manipulácia je bezproblémová aj pri veterinárnych vyšetreniach. Brenda je vhodná do pokojnej a láskavej rodinky. Ak hľadáte pokojného, milého a nenáročného psíka – tak ste ho našli. Brenda bude skvelá spoločníčka! Brenda si hľadá domov do bytu, alebo domu s úplným prístupom dnu.

Pre viac informácií alebo v prípade záujmu nás kontaktujte na tel.č. 0907441447. V prípade nedostupnosti nám prosíme napíšte sms. Ak sa rozhodnete prejaviť záujem o útulkáčika, musí to byť zodpovedné a premyslené rozhodnutie celej rodiny. Myslite nielen na prítomnosť, ale aj na budúcnosť, zvážte všetky možnosti a situácie, ktoré môžu nastať.

AKO POMÔCŤ ÚTULKÁČIKOM:

1.FINANČNÁ POMOC

Príspevok bude použitý na kompletné veterinárne ošetrenie, čip, vakcíny, liečbu, kvalitné krmivo.
Transparentný účet:
Únia vzájomnej pomoci ľudí a psov
IBAN: SK5009000000005111391211
Swift kód: GIBASKBX

2. 2% Z DANE PRE ÚTULOK

Veľká pomoc pre útulkáčikov.

3. MATERIÁLNA POMOC

Všetko potrebné pre útulkáčikov viete objednať tu: