Brok

pes
05/2020
01.11. 2021
kríženec jazvečíka
30cm; 10,6kg
áno
áno
áno
áno
áno

Popis

Malého Broka nám niekto vyhodil pred útulkom. Splašene behal medzi útulkom, poľom a cestou. Našťastie sa ho podarilo odchytiť.

Brok je perfektný, veselý a priateľský psík. Ľudí má rád a každému sa veľmi teší, vhodný aj k deťom. Je to malý turbo psíček, ktorý neobsedí na mieste. Potrebuje zamestnať hlavičku aj labky. Bude skvelý parťák či už na turistiku, psie športy, či len tak vylihovanie pri svojom páničkovi.

Je to kríženec jazvečíka, takže lovecké pudy nezaprie. Je perfektný pracovník na zemné práce, ktorý bude pracovať len za fajnučké krmivo a príjemné ubytovanie – miluje hrabať a noriť v zemi.

So psami a fenkami vychádza. Manipulácia je bez problémov a má hygienické návyky. Žiaľ ak je vo vnútri a nudí sa ničí veci, ale dá sa s tým pracovať.  Brok si hľadá nový domov do bytu, alebo domu s uplným prístupom dnu.

Pre viac informácií, alebo v prípade záujmu nás kontaktujte na tel.č. 0907441447. V prípade nedostupnosti nám prosíme napíšte sms.
Ak sa rozhodnete prejaviť záujem o útulkáčika musí to byť zodpovedné a premyslené rozhodnutie celej rodiny. Myslite nie len na prítomnosť, ale aj na budúcnosť, zvážte všetky možnosti a situácie, ktoré môžu nastať.

AKO POMÔCŤ ÚTULKÁČIKOM:

1.FINANČNÁ POMOC

Príspevok bude použitý na kompletné veterinárne ošetrenie, čip, vakcíny, liečbu, kvalitné krmivo.
Transparentný účet :
Únia vzájomnej pomoci ľudí a psov
IBAN: SK5009000000005111391211
Swift kód: GIBASKBX

2. 2% Z DANE PRE ÚTULOK

Veľká pomoc pre útulkáčikov.

3. MATERIÁLNA POMOC

Všetko potrebné pre útulkáčikov viete objednať tu:
PAF