Bubík

pes
05/2012
18.08.2020
x kríženec
42cm; 10,5kg
áno
áno
áno
áno
áno

Popis

Bubík a jeho traja psí kamaráti žili v nevyhovujúcich podmienkach v záhradkárskej oblasti. Boli zatvorení v malej drevenej búdke, kde ich životný priestor bol minimálny a nemali zabezpečné ani základné potreby pre život. Život v útulku je pre nich teraz raj a to bude radosti, ak spoznajú, čo je to milujúci domov.
Keď k nám Bubík prišiel, bol vychudnutý, srsť zadredovaná, zahnisané očká. Prvé čo si Bubík u nás veľmi užíval, bol pohyb, že mohol behať vo veľkom výbehu, ňuchať nové pachy a užíval si voľnosť, ktorú roky nemal. Bubík záchranou dostal šancu na nový život a úžíva si to, ako len vie, aj keď je zatiaľ v útulku.
Bubík je zlatíčko a užíva si pozornosť ľudí, ktorú dovtedy nepoznal. Potrebuje veľa lásky a pozornosti. Ľudí má rád a deti tiež, manipulácia s ním je bezproblémová. So psami a fenkami vychádza bez problémov. Bubík má hygienické návyky a dnu sa správa slušne. Nový domov mu hľadáme do bytu, alebo domu s úplným prístupom dovnútra.
Pre viac informácií, alebo v prípade záujmu nás kontaktujte na tel.č. 0907441447. V prípade nedostupnosti nám prosíme napíšte sms.
Veľmi nám pomôžete ak sa rozhodnete pomôcť so starostlivosťou o útulkáčika (kompletné veterinárne ošetrenie, kvalitné krmivo, doplnky) svoj príspevok môžete poslať na náš Transparentný účet :
Únia vzájomnej pomoci ľudí a psov
IBAN: SK5009000000005111391211
Swift kód: GIBASKBX
Ďakujeme