Buddy

pes
25.11. 2019
02.11. 2021
kríženec sibírsky husky
62cm; 22kg
áno
áno
áno
áno
áno

Popis

Dostali sme prosbu o pomoc od majiteľov psíka Buddyho. V rodine sa stala tragédia a oni sa svojho psíka museli vzdať.

NAPÍSALI NÁM:

“V zúfalstve sa obraciam na Vás s prosbou o nájdenie nového domova pre nášho psíka, ktorý sa volá Buddy. Narodil sa 25. novembra 2019 fenke Bella, ktorá je čistokrvný Sibírsky husky. Buddy je kríženec pravdepodobne s labradorom. Darovali nám ho 9. januára 2020. V ten deň sme navštívili veterinára, ktorý nám ho začipoval a zaočkoval. Je pravidelne ošetrený proti blchám, kliešťom, je odčervnený a 23. februára 2021 bol vykastrovaný. 5. marca mu vyberali všetky stehy. Je natoľko kľudný, že si nevytiahol ani jeden steh. Povaha: 0% agresivita, veľmi hravý, plný energie, kamarát so zvieratami aj s ľuďmi. Veľmi vhodný pre mladých. Vyrastal pri deťoch. Ovláda všetky základné povely (aj božtek). Je spoločenský. Rozumie všetkému. Je vnímavý a rýchlo sa učí. Sám si otvorí plastovú fľašku od vody. Nie je na nič alergický, má rád všetko. Rád sa nechá česať. Hraje futbal a rád aportuje. Býva v zateplenom domčeku, ktorý je vo voliére. Nemá rád samotu, miluje spoločnosť, každého privíta. Musí byť dobre zabezpečená ohrada. Párkrát nám utiekol cez susedov hrdzavý plot. Nič na dvore nevyviedol iba trochu ponaháňal mačky. Keby sa nám nestala v rodine tragédia, ostal by s nami. Bohužiaľ odchádzame do zahraničia a nevieme, kedy sa vrátime. Boli by sme spokojný, ak by si našiel milujúcu rodinu.”

My len môžeme potvrdiť, že Buddy je zlatíčko. Nekonfliktný so psami a fenkami. Má hygienické návyky. Má veľmi rád hračky, uzle. Je to šaľko s veľa energie. Perfektný psík pre aktívnu rodinku.
Fotky z útulku doplníme čoskoro.

Pre viac informácií, alebo v prípade záujmu nás kontaktujte na tel.č. 0907441447. V prípade nedostupnosti nám prosíme napíšte sms.
Ak sa rozhodnete prejaviť záujem o útulkáčika musí to byť zodpovedné a premyslené rozhodnutie celej rodiny. Myslite nie len na prítomnosť, ale aj na budúcnosť, zvážte všetky možnosti a situácie, ktoré môžu nastať.

AKO POMÔCŤ ÚTULKÁČIKOM:

1.FINANČNÁ POMOC

Príspevok bude použitý na kompletné veterinárne ošetrenie, čip, vakcíny, liečbu, kvalitné krmivo.
Transparentný účet :
Únia vzájomnej pomoci ľudí a psov
IBAN: SK5009000000005111391211
Swift kód: GIBASKBX

2. 2% Z DANE PRE ÚTULOK

Veľká pomoc pre útulkáčikov.

3. MATERIÁLNA POMOC

Všetko potrebné pre útulkáčikov viete objednať tu:
PAF