Caira – rezervovaná

sučka
09/2019
16.03. 2023
kríženec
56cm; 20kg
áno
áno
áno
áno
áno

Popis

Caira sa našla na ulici Oštepová 6 v Košiciach.

Caira je úžasná, mladá fenočka s energiou na rozdávanie. Ľudí má rada a s každým je hneď kamarátka. Je stále dobre naladená a pripravená užiť si deň. Miluje hračky, pamlsky, psov a samozrejme ak sa jej človek venuje. Je to balíček energie, celé dni behá, hrá sa s hračkami, alebo psími kamarátmi. Je pomerne tvrdohlavá, najradšej by robila len to čo chce ona a kedy chce. S Cairou sa určite nudiť nebudete.

Potrebuje k sebe niekoho zodpovedného, skúseného kto ju bude dostatočne zamestnávať aby sa nezačala nudiť a hľadať si vlastnú zábavu.

Na voditku ťahá, pretože sa ponáhľa aby jej nič neuniklo, všade musí byť a všetko vidieť. Odporúčame s Cairou absolvovať základný výcvik, ktorý bude prospešný ako pre ňu tak pre jej rodinu.

So psami aj fenkami vychádza dobre, rada sa s nimi hrá. Caira určite ocení ak v domove bude mať aj psieho kamaráta, ale je to len plus nie podmienka. Hygienické návyky má a manipulácia je bezproblémová.

Ideálny domov pre Cairu je domček s prístupom dnu, kvalitnou zateplenou búdou a kvalitným plotom. Pri dostatočnej starostlivosti bude spokojná aj v byte.

Vhodná k niekomu naozaj aktívnemu, kto bude mať dostatok času sa jej venovať.

Caira nie je strážny pes a ozdoba na záhradu. Je to spoločenský psík, ktorý potrebuje byť členom svojej rodiny.

Predtým ako prejavíte záujem o Cairu, prosíme naštudujte si niečo o severských plemenách.

Pre viac informácií alebo v prípade záujmu nás kontaktujte na tel.č. 0907441447. V prípade nedostupnosti nám prosíme napíšte sms. Ak sa rozhodnete prejaviť záujem o útulkáčika, musí to byť zodpovedné a premyslené rozhodnutie celej rodiny. Myslite nielen na prítomnosť, ale aj na budúcnosť, zvážte všetky možnosti a situácie, ktoré môžu nastať.

AKO POMÔCŤ ÚTULKÁČIKOM:

1.FINANČNÁ POMOC

Príspevok bude použitý na kompletné veterinárne ošetrenie, čip, vakcíny, liečbu, kvalitné krmivo.
Transparentný účet:
Únia vzájomnej pomoci ľudí a psov
IBAN: SK5009000000005111391211
Swift kód: GIBASKBX

2. 2% Z DANE PRE ÚTULOK

Veľká pomoc pre útulkáčikov.

3. MATERIÁLNA POMOC

Všetko potrebné pre útulkáčikov viete objednať tu:

Ďalšie informácie

Pohlavie

sučka

Šteniatko

nie