Čaky

6177
pes
06/2017
26.11.2017
kríženec
52cm; 21,9kg
áno
áno
áno
áno
áno

Popis

Čaky sa našiel schúlený pri krčme v obci Seňa. S Čakym to nebolo jednoduché, ale našli sme správnu cestu, na ktorej je spokojný on aj my.
Nemá jednoduchú povahu, avšak jediné, čo potrebuje, je skúsený majiteľ, čas a veľa lásky. Čakymu chvíľu trvá, kým si na nového človeka zvykne. Je potrebné mu od začiatku určiť hranice a vybudovať si pred ním rešpekt. Ak bude pri ňom človek submisívnejší, Čaky si bude robiť, čo chce.
Pri správnom prístupe je Čaky zlatíčko, maznák a veselý pes. Dokonalý spoločník do života. Má rád aportovanie, vodu a akukoľvek aktivitu, kde využije svoju energiu. Za pamlsok urobí aj salto. Čaky nie je vhodný k deťom. Psov si vyberá. Čakymu hľadáme nový domov do domčeka s veľkou záhradou a hlavne skúseného a milujucého majiteľa.
Starostlivosť o psíka je náročná a adopcia je záväzok na mnoho rokov, preto prosíme, zvážte svoje možnosti a zodpovedne pristupujte k osvojeniu útulkáčika.
Pre viac informácií, alebo v prípade záujmu nás kontaktujte na tel.č. 0907441447. V prípade nedostupnosti nám prosíme napíšte sms.
AKO POMÔCŤ ÚTULKÁČIKOM:

1.FINANČNÁ POMOC

Príspevok bude použitý na kompletné veterinárne ošetrenie, čip, vakcíny, liečbu, kvalitné krmivo.
Transparentný účet :
Únia vzájomnej pomoci ľudí a psov
IBAN: SK5009000000005111391211
Swift kód: GIBASKBX

2. 2% Z DANE PRE ÚTULOK

Veľká pomoc pre útulkáčikov.

3. MATERIÁLNA POMOC

Viete objednať všetko potrebné pre útulkáčikov.
PAF