Cali

pes
12/2019
11.06.2021
kríženec
60cm; 32,5kg
áno
áno
áno
áno
áno

Popis

Cali sa túlal v malej obci neďaleko Košíc. Pravdepodobne ho tam niekto vyhodil. Cali je úžasňák! Veľmi, veľmi sa čudujeme, že tak úžasného psa sa niekto bezcitne zbavil. Ale my sme radi, že ho máme, a nájdeme mu dobrú rodinku akú si zaslúži.

Cali je vyrovnaný, dobrý a priateľský Pán Pes. Miluje ľudí bez rozdielu – ak by ste mu dali niečo postrážiť, zlodeji to bez problémov ukradnú aj s Calim. Je to psík so srdcom na “labke”. Užíva si škrabkanie, hračky a ako správny pes aj pamlsky. Je povahou šteniatko – milujúci, aktívny a so stále dobrou náladou. So psami a fenkami vychádza bez problémov. Má 100% hygienické návyky a dnu sa správa slušne.

Cali je 32,5kg čistej lásky a je to pes za odmenu. Kto si ho adoptuje to NIKDY neoľutuje. Calimu hľadáme láskavú, aktívnu rodinku, ktorej chýba štvornohý člen rodiny. Cali nehľadá prázny dvor, ale nárúč plnú lásky. Calimu hľadáme nový domov do bytu, alebo domu s úplným prístupom dnu.

Pre viac informácií, alebo v prípade záujmu nás kontaktujte na tel.č. 0907441447. V prípade nedostupnosti nám prosíme napíšte sms.
Ak sa rozhodnete prejaviť záujem o útulkáčika musí to byť zodpovedné a premyslené rozhodnutie celej rodiny. Myslite nie len na prítomnosť, ale aj na budúcnosť, zvážte všetky možnosti a situácie, ktoré môžu nastať.

AKO POMÔCŤ ÚTULKÁČIKOM:

1.FINANČNÁ POMOC

Príspevok bude použitý na kompletné veterinárne ošetrenie, čip, vakcíny, liečbu, kvalitné krmivo.
Transparentný účet :
Únia vzájomnej pomoci ľudí a psov
IBAN: SK5009000000005111391211
Swift kód: GIBASKBX

2. 2% Z DANE PRE ÚTULOK

Veľká pomoc pre útulkáčikov.

3. MATERIÁLNA POMOC

Všetko potrebné pre útulkáčikov viete objednať tu:
PAF