Calwin

pes
10/2019
27.10. 2021
kríženec
37cm; 12,6kg
áno
áno
áno
áno
áno

Popis

Calwin, fenka Cassandra a jej dve šteniatka boli odchytení zo “záhradkárskej časti” na sídlisku Nad Jazerom.

Calwin je milý, priateľský a smelý psík. Napriek tomu, že žil v ťažkých podmienkach, nenesie si žiadne následky. Calwin si užíva pravidelné kŕmenie, teplý a suchý peliešok a zo všetkého najviac ľudskú pozornosť. Rád sa mojká, hladká a všetkých nás pusinkuje. Je to zlatíčko a sme radi, že ho máme a určite si nájde skvelú rodinku, ktorá ho bude zbožňovať. Má veľmi rád hračky, okusovanie paličiek a uzle.

Manipulácia je úplne bez problémov. Keďže je to psík, ktorému sa nikto nikdy nevenoval, treba rátať s tým, že sa musí veľa veci aj základných naučiť. Calwin je však múdry psík a novým veciam sa učí rýchlo.

So psami a fenkami z útulku nebol, neskôr doplníme znášanlivosť. Calwin si hľadá domov do bytu, alebo domu s prístupom dnu.

Pre viac informácií, alebo v prípade záujmu nás kontaktujte na tel.č. 0907441447. V prípade nedostupnosti nám prosíme napíšte sms.
Ak sa rozhodnete prejaviť záujem o útulkáčika musí to byť zodpovedné a premyslené rozhodnutie celej rodiny. Myslite nie len na prítomnosť, ale aj na budúcnosť, zvážte všetky možnosti a situácie, ktoré môžu nastať.

AKO POMÔCŤ ÚTULKÁČIKOM:

1.FINANČNÁ POMOC

Príspevok bude použitý na kompletné veterinárne ošetrenie, čip, vakcíny, liečbu, kvalitné krmivo.
Transparentný účet :
Únia vzájomnej pomoci ľudí a psov
IBAN: SK5009000000005111391211
Swift kód: GIBASKBX

2. 2% Z DANE PRE ÚTULOK

Veľká pomoc pre útulkáčikov.

3. MATERIÁLNA POMOC

Všetko potrebné pre útulkáčikov viete objednať tu:
PAF