Candy

sučka
08/2021
27.10. 2021
kríženec
šteniatko
áno
áno
áno
áno

Popis

Sestričky Cherry a Candy sa narodili do zlých podmienok v osade túlavej fenke Cassandre. Začiatok ich života bol ťažký, nikto sa im nevenoval, neľúbil a nestaral sa o nich. Vďaka záchrane dostali novú šancu od života a teraz je dôležitá ich budúcnosť.

Candy je zo sestričiek tá plachšia. Keďže obom chýbala socializácia, nepoznajú takmer nič. Cherry a Candy sú šteniatka a budú presne také ako si ich vychováme a minulosť ostane minulosťou. Potrebujú trpezlivého, láskavého a cieľavedomého majiteľa.

Candy je odsrastené, milé a hravé šteniatko. Síce nepozná obojok a vodítko, ale je veľmi učenlivá a múdra. Správnym prístupom sa všetko rýchlo naučí. Keď Candy vyrastie, bude skvelý parťák či už na turistiku, psie športy, či len tak vylihovanie pri svojom páničkovi.

Candy hľadá domov do bytu, alebo domu s úplným prístupom dnu. Je vhodná pre mladú, aktívnu a zodpovednú rodinku, alebo jednotlivca.

VEĽKOSŤ: 6,3kg – 27.10.
Veľkosť v dospelosti – odhad: stredný vzrast (+/-20kg)
Mama šteniatok: Cassandra – 47cm; 20,1kg
Otec šteniatok: Neznámy

Pre viac informácií, alebo v prípade záujmu nás kontaktujte na tel.č. 0905671142, alebo na alexandra.slobodnikova@gmail.com. Ak sa rozhodnete prejaviť záujem o útulkáčika musí to byť zodpovedné a premyslené rozhodnutie celej rodiny. Myslite nie len na prítomnosť, ale aj na budúcnosť, zvážte všetky možnosti a situácie, ktoré môžu nastať.

AKO POMÔCŤ ÚTULKÁČIKOM:

1.FINANČNÁ POMOC

Príspevok bude použitý na kompletné veterinárne ošetrenie, čip, vakcíny, liečbu, kvalitné krmivo.
Transparentný účet :
Únia vzájomnej pomoci ľudí a psov
IBAN: SK5009000000005111391211
Swift kód: GIBASKBX

2. 2% Z DANE PRE ÚTULOK

Veľká pomoc pre útulkáčikov.

3. MATERIÁLNA POMOC

Všetko potrebné pre útulkáčikov viete objednať tu:
PAF