Caramelka (rezervovaná)

sučka
10/2022
20.11. 2022
šteniatko
áno
áno
áno
áno
áno

Popis

Maličká Caramelka a jej pravdepodobne braček Cookie sa našli na ulici 1.mája v Košiciach časť Krásna. Caramelka je milé a rozkošné šteniatko. Má hravú a veselú povahu. Je to ešte drobunké šteniatko, ktoré musí viackrát do dňa papať, veľa spinkať a chodiť na kratučké venčenie von.

Je aktívna primerane veku a stále niečo vymýšľa, ako sa zabaviť. Užíva si mojkanie, škrabkanie a plnú pozornosť. Keď Caramelka vyrastie, bude skvelý parťák či už na turistiku, psie športy, či len tak vylihovanie pri svojom páničkovi. Je to len malinké šteniatko, ktoré bude presne také, aké si ho vychováte. Hygienické návyky ešte nemá.

Caramelka hľadá domov do bytu alebo domu s úplným prístupom dnu. Šteniatko je vhodné pre milú, láskavú a zodpovednú rodinku alebo jednotlivca. Cookiemu aj Caramelke by veľmi pomohla spoločná (a dlhodobá) dočasná opatera. 

VEĽKOSŤ: 1,10kg – 20.11. 2022
Mama šteniatka: Neznáma
Otec šteniatka: Neznámy

Pre viac informácií alebo v prípade záujmu nás kontaktujte na tel.č. 0907441447. V prípade nedostupnosti nám prosíme napíšte sms. Ak sa rozhodnete prejaviť záujem o útulkáčika, musí to byť zodpovedné a premyslené rozhodnutie celej rodiny. Myslite nielen na prítomnosť, ale aj na budúcnosť, zvážte všetky možnosti a situácie, ktoré môžu nastať. Prevoz cez hranice do Čiech – NIE JE MOŽNÝ.

AKO POMÔCŤ ÚTULKÁČIKOM:

1.FINANČNÁ POMOC

Príspevok bude použitý na kompletné veterinárne ošetrenie, čip, vakcíny, liečbu, kvalitné krmivo.
Transparentný účet:
Únia vzájomnej pomoci ľudí a psov
IBAN: SK5009000000005111391211
Swift kód: GIBASKBX

2. 2% Z DANE PRE ÚTULOK

Veľká pomoc pre útulkáčikov.

3. MATERIÁLNA POMOC

Všetko potrebné pre útulkáčikov viete objednať tu: