Chandler

pes
05/2022
06.10. 2023
kríženec
46cm; 14,2kg
áno
áno
áno
áno
áno

Popis

Chandler a Joey boli pravdepodobne vyhodení svojím majiteľom v obci Štós kde sa túlali a hľadali pomoc.

Chandler je mladý psík s energiou na rozdávanie a trošku šibal. Zoznámenie s ním je rýchle a veselé vďaka jeho priateľskej a milej povahe.
Potrebuje k sebe aktívneho a zodpovedného človeka, ktorý s ním bude pracovať a zamestná jeho múdru hlavičku. Chandler je stále dobre naladený a pripravený niečo robiť a užiť si s Vami deň. Je vždy a všade kde sa niečo deje a pripravený so všetkým “pomôcť”.
Hračky ho zaujímajú len ak ich má iný pes a môžu sa o nich naťahovať.
Chandler je milý psík a užíva si mojkanie, škrabkanie a plnú pozornosť. Najspokojnejší je keď je poriadne vybehaný a vymojkaný.
So psami a fenkami vychádza bez problémov, rád sa s nimi hrá. Určite by ho potešilo ak by v novom domove mal psieho parťáka rovnako naladeného ako on.
Hygienické návyky má a manipulácia je bezproblémová.
Chandler bude skvelý parťák či už na turistiku, psie športy či len tak vylihovanie pri svojom páničkovi.
Je to stále mladý psík, ktorý bude presne taký, ako si ho vychováte.
Chandlerovi hľadáme nového pánička, ktorý bude mať čas sa mu venovať. Chandler nie je vhodný (tak ako aj iné psy) aby ostal len tak na dvore/v byte, bez pozornosti, vychádzok a vhodnej – dostatočnej aktivity.

Chandler si hľadá nový domov do domu s prístupom dnu, alebo do bytu. Pre ľudí, ktorí majú vyhradený čas vo svojom živote aj pre psíka.

Pre viac informácií alebo v prípade záujmu nás kontaktujte na tel.č. 0907441447. V prípade nedostupnosti nám prosíme napíšte sms. Ak sa rozhodnete prejaviť záujem o útulkáčika, musí to byť zodpovedné a premyslené rozhodnutie celej rodiny. Myslite nielen na prítomnosť, ale aj na budúcnosť, zvážte všetky možnosti a situácie, ktoré môžu nastať.

AKO POMÔCŤ ÚTULKÁČIKOM:

Všetky informácie, ako viete pomôcť útulkáčikom, nájdete na tomto linku. 

Len vďaka Vašej podpore a pomoci dokážeme zmeniť sen na skutočnosť, utrpenie na radosť a bolesť na lásku. Vy ste súčasťou každej našej záchrany. Ďakujeme.