Cherry (Bella)

sučka
04/2021
26.05. 2021
kríženec
10kg
áno
áno
áno
áno

Popis

Cherry k nám prišla dňa 26.05. 2021 ako drobné šteniatko z Luníka IX. Následne sa adoptovala, ale žiaľ situácia sa v rodine zmenila natoľko, že Cherry opäť hľadá domov.

Cherry sa teraz volá Bella. Bella je mladá 9-mesačná fenočka, u ktorej bola z časti zanedbaná správna socializácia. Bella je milá, maznavá fenočka, ale len pri ľuďoch, ktorých pozná. Na cudzích ľudí breše a potrebuje chvíľku na zoznámenie. Bella je mladučká, takže všetky “nedostatky” sa dajú rýchlo napraviť a stačí len trošku skúsený človek a Bella bude perfektný, socializovaný psík.

Bella má hygienické návyky, žije v byte. Je to aktívna fenka, ktorá potrebuje pohyb. Rada sa šalí a hrá, ale vie aj pekne oddychovať. Pre Bellu hľadáme rodinku, alebo jednotlivca, ktorí budú mať čas sa jej venovať. Nepotrebuje prehnaný výcvik, ale bežný život so správnym vedením.
Bella hľadá domov do bytu, alebo domu s úplným prístupom dnu.

Pre viac informácií, alebo v prípade záujmu nás kontaktujte na tel.č. 0905671142, alebo na alexandra.slobodnikova@gmail.com. Ak sa rozhodnete prejaviť záujem o útulkáčika, musí to byť zodpovedné a premyslené rozhodnutie celej rodiny. Myslite nie len na prítomnosť, ale aj na budúcnosť, zvážte všetky možnosti a situácie, ktoré môžu nastať.

AKO POMÔCŤ ÚTULKÁČIKOM:

1.FINANČNÁ POMOC

Príspevok bude použitý na kompletné veterinárne ošetrenie, čip, vakcíny, liečbu, kvalitné krmivo.
Transparentný účet :
Únia vzájomnej pomoci ľudí a psov
IBAN: SK5009000000005111391211
Swift kód: GIBASKBX

2. 2% Z DANE PRE ÚTULOK

Veľká pomoc pre útulkáčikov.

3. MATERIÁLNA POMOC

Všetko potrebné pre útulkáčikov viete objednať tu:
PAF