Ciba

sučka
21.09. 2018
Slovenský kopov
áno
áno
áno
áno
áno

Popis

Ciba k nám prišla od pôvodného majiteľa a my sme jej našli nový domov. Bohužiaľ znova hľadá domov, pretože Ciba potrebuje viac ako jej terajší majitelia majú možnosť dať a s ohľadom na jej šťastie a spokojnosť sa takto rozhodli, aj keď ju majú veľmi veľmi radi! A ešte dôležitým dôvodom bolo, že Ciba si našla spôsob ako utekať z dvora.

Cibuška je hravá, plná energie. Veľmi priateľská k deťom a psíkom. Má rada škrabkanie a hladkanie po brušku. Ku mačke ju neodporúčame. Ako poľovnícke plemeno má svoje inštinkty, čiže ani k zajačikom či sliepkam. Hygienické návyky má perfektné. Na prechádzke musí byť na vodítku, pretože rýchlo ju niečo zaujme a ide, kde sa jej zapáči. Rada spí na gauči. Potrebuje stravu Cibau lamb, na ňu je zvyknutá, dávame jej ju kôli tomu, že je citlivá na krmivo a potom má zapalené ľavé uško. Uško jej treba raz za týždeň-dva preventívne premyť so SkinMed otic. Má veľmi rada surové a aj varené mäsko, ryžu aj cestovinku taktiež varenú zeleninku – mrkvu, petržlen aj jabĺčko. Potrebuje zabezpečený výbeh, pretože sa ľahko dostane von cez plot. Rada sa hrá s loptičkou.

Hľadáme jej nový domov do bytu, alebo domu s prístupom dnu, aby mala možnosť vybrať si, kde chce byť. Hľadáme jej novú rodinu, majiteľa, ktorý bude mať čas sa jej venovať, poprípade cvičiť ju a bude viac v prírode ako doma.

Pre viac informácií, alebo v prípade záujmu volajte na naše tel.č 0908992511.
Ak sa rozhodnete pomôcť so starostlivosťou (kompletné veterinárne ošetrenie, kvalitné krmivo, doplnky) môžete poslať svoj príspevok na náš Transparentný účet:
Únia vzájomnej pomoci ľudí a psov
IBAN: SK5009000000005111391211
Swift kód: GIBASKBX
Ďakujeme

2% Z DANE