Cindy

sučka
12/2022
14.01. 2023
kríženec
šteniatko
áno
áno
áno
áno

Popis

V sobotu 14.01. 2023 nám doniesla nálezkyňa sedem malinkých šteniatok, ktoré sa našli v klietke pri Luníku IX – časť Mašlíčkovo. Šteniatka k nám prišli celé od blata, hladné, uzimené, plné škrkaviek. Cindy je jedna zo siedmich súrodencov pripravená nájsť si svoj pravý domov.

Cindy je milé a rozkošné šteniatko. Má hravú a veselú povahu.
Je to ešte drobunké šteniatko, ktoré musí viackrát do dňa papať, veľa spinkať a chodiť na krátke venčenie von. Je aktívna primerane veku a stále niečo vymýšľa ako sa zabaviť. Užíva si mojkanie, škrabkanie a plnú pozornosť.
CINDY A CINTRA SÚ SPOLU V DOČASNEJ OPATERE ODKIAĽ NÁM O NICH NAPÍSALI:
“Cindy (menšia s hnedou hlavičkou, 880g) má výzor malého anjelika s hravou povahou. Pri venčení je tiež veľmi viazaná na venčiacu osobu a všade ju následuje. Je pokojnejšia ale loptičkou či motúzikom nepohrdne, no preferuje túlenie sa na nohách či rukách človeka.
Cintra (väčšia a tmavšia, 1800g) je energická fenočka ktorá sa rada hrá s hračkami, svojou sestrou, deťmi a mačkou. Aj keď je to malý šibal, na prechádzke sa nepohne od svojho človeka a preto radšej objavuje svet v blízkej spoločnosti ľudí.
Obe fenočky sa učia ešte hygienickým návykom a aj keď chápu kde sa treba venčiť, nie vždy sa im zadarí. Neboja sa mačiek a radi sa hrajú aj s deťmi. Sú nekonfliktné, hravé a veľmi citlivé.”
Keď Cindy vyrastie bude skvelý parťák či už na turistiku, psie športy či len tak vylihovanie pri svojom páničkovi.
Je to len malinké šteniatko, ktoré bude presne také, aké si ho vychováte.

Cindy hľadá domov do bytu, alebo domu s úplným prístupom dnu. Šteniatko je vhodné pre milú, láskavú a zodpovednú rodinku, alebo jednotlivca.

VEĽKOSŤ: 880g – 02/2023
Veľkosť v dospelosti – odhad: +/- 15kg
Mama šteniatka: Neznáma
Otec šteniatka: Neznámy

Pre viac informácií alebo v prípade záujmu nás kontaktujte na tel.č. 0907441447. V prípade nedostupnosti nám prosíme napíšte sms. Ak sa rozhodnete prejaviť záujem o útulkáčika, musí to byť zodpovedné a premyslené rozhodnutie celej rodiny. Myslite nielen na prítomnosť, ale aj na budúcnosť, zvážte všetky možnosti a situácie, ktoré môžu nastať.

AKO POMÔCŤ ÚTULKÁČIKOM:

1.FINANČNÁ POMOC

Príspevok bude použitý na kompletné veterinárne ošetrenie, čip, vakcíny, liečbu, kvalitné krmivo.
Transparentný účet:
Únia vzájomnej pomoci ľudí a psov
IBAN: SK5009000000005111391211
Swift kód: GIBASKBX

2. 2% Z DANE PRE ÚTULOK

Veľká pomoc pre útulkáčikov.

3. MATERIÁLNA POMOC

Všetko potrebné pre útulkáčikov viete objednať tu: