Clea

sučka
08/2010
24.08.2021
kríženec
46cm; 11,6kg
áno
áno
áno
áno
áno

Popis

Clea sa našla na ulici Polárna 2, Košice. Clea je už staršia dáma, ale aktívna, zdravá a pripravená nájsť si svoj nový domov.

Clea spočiatku potrebuje čas si zvyknúť na nových ľudí a nové prostredie. Je to už starší psík, určite si veľa prežila a preto je trošku opatrná. Netrvá to dlho a Clea Vám začne dôverovať a získate perfektnú kamarátku. Clea je veselá fenočka, ktorá miluje hračky a stále si ich nosí v papuľke. Má rada vychádzky, ale veľký turista už nebude. Bude perfektná spoločníčka na prechádzkach aj pri oddychovaní na gauči. Má 100% hygienické návyky. So psami a fenkami vychádza, ale fenky má menej rada. Clea nemá rada veterinárne ošetrenie a tam potrebuje náhubok.

Clea si hľadá nový domov v byte, alebo v dome s úplným prístupom dnu. K maličkým deťom nie je vhodná.

Ak sa rozhodnete prejaviť záujem o útulkáčika, musí to byť zodpovedné a premyslené rozhodnutie celej rodiny. Myslite nie len na prítomnosť, ale aj na budúcnosť, zvážte všetky možnosti a situácie, ktoré môžu nastať.

Pre viac informácíí alebo v prípade záujmu nás kontaktujte na tel.č. 0907441447. V prípade nedostupnosti nám napíšte sms.

AKO POMÔCŤ ÚTULKÁČIKOM:

1.FINANČNÁ POMOC

Príspevok bude použitý na kompletné veterinárne ošetrenie, čip, vakcíny, liečbu, kvalitné krmivo.
Transparentný účet :
Únia vzájomnej pomoci ľudí a psov
IBAN: SK5009000000005111391211
Swift kód: GIBASKBX

2. 2% Z DANE PRE ÚTULOK

Veľká pomoc pre útulkáčikov.

3. MATERIÁLNA POMOC

Všetko potrebné pre útulkáčikov viete objednať tu:
PAF