Daisy

sučka
12/2017
19.12.2020
x kríženec
48cm; 14,2kg
áno
áno
áno
áno
áno

Popis

Ešte v decembri sme dostali prosbu o pomoc pre túlavú fenočku, ktorá porodila pri opustenej unimobunke 7 šteniatok. Pán, ktorý prišiel z Rakúska, našiel na svojom pozemku túlavú fenku, ukrývala sa pod starou unimobunkou. Bola veľmi plachá, tak ju začal kŕmiť, no nevedel, že pod búdou má šteniatka, až kým nezačali vyliezať.
Veľmi nám pomohli nahlasovatelia, ktorí odchytili fenočku aj šteniatka a veru – nemali to jednoduché:
“Fenku sa nám podarilo odchytiť, ale upozornila malé a tie sa skryli. Vrčala na nás, brechala. Stihli sme vziať dve šteniatka. Pod celou búdou mali chodbičky, nevedeli sme sa k nim ani poriadne prekopať. Jediným riešením bolo rozbiť podlahu v búde a tak sa k nim dostať.”
Prevzali sme 8 zachránených životov – o celú rodinku sme sa s láskou a zodpovedne starali. Šteniatka si svoje domovy už našli, teraz si domov hľadá ich mamka Daisy.
Daisy je milá a priateľská fenočka, ktorá sa rýchlo naviaže na človeka a v srdiečku si veľmi praje mať svojho pánička, rodinku a domov. So psami a fenkami vychádza, je skôr submisívnej povahy. V interiéri sa správa slušne, má hygienické návyky.
Daisy hľadáme nový domov do bytu, alebo do domu s úplným prístupom dnu.
Pre viac informácií, alebo v prípade záujmu nás kontaktujte na tel.č. 0907441447. V prípade nedostupnosti nám prosíme napíšte sms.
AKO POMÔCŤ ÚTULKÁČIKOM:

1.FINANČNÁ POMOC

Príspevok bude použitý na kompletné veterinárne ošetrenie, čip, vakcíny, liečbu, kvalitné krmivo.
Transparentný účet :
Únia vzájomnej pomoci ľudí a psov
IBAN: SK5009000000005111391211
Swift kód: GIBASKBX

2. 2% Z DANE PRE ÚTULOK

Veľká pomoc pre útulkáčikov.

3. MATERIÁLNA POMOC

Viete objednať všetko potrebné pre útulkáčikov.
PAF