Dante

pes
09/2018
14.01. 2023
kríženec
57cm; 30kg
áno
áno
áno
áno

Popis

Dante sa našiel v mestskej časti Košice – Šaca, keď sa pritúlal do jednej zo záhradok. Prišiel k nám v zúboženom stave – vychudnutý, vyčerpaný, so silnými hnačkami. Bez čipu.
Hneď bol veterinárne vyšetrený, boli mu nasadené ATB, dostával podpornú liečbu a viackrát denne v menších dávkach kvalitnú stravu. Teraz je už Dante zdravotne v poriadku a jediné čo mu ku šťastiu chýba je pravý a láskavý domov.

Dante je milý a oddaný psík, ktorý si u nás od prvého momentu užíva pokoj, teplo a pohodu. Ľudí má rád všetkých, zatiaľ sa nestalo, že by sa niekoho bál, alebo by sa mu niekto vyslovene nepáčil.

Dante miluje akúkoľvek pozornosť, teší sa na každú prechádzku. Má hravú povahu a najviac ho bavia uzle a preťahovanie sa s nimi. Aktívny je tak akurát a prispôsobí sa. Ak je čas na výlet, alebo prechádzku tak sa veľmi teší ak je čas na oddych spokojne leží v peliešku.

So psami a fenkami u nás zatiaľ nevychádza, ale skúsený človek by vedel ešte popracovať na socializácií s inými zvieratkami.
Hygienické návyky má. Manipulácia je bezproblémová a aj pri veterinárnych vyšetreniach sa správa veľmi slušne. Dante si hľadá milého, zodpovedného a aj skúseného majiteľa, ktorý mu zabezpečí bezpečný a láskavý domov. Domov si hľadá do bytu, alebo domu s úplným prístupom dnu.

Pre viac informácií alebo v prípade záujmu nás kontaktujte na tel.č. 0907441447. V prípade nedostupnosti nám prosíme napíšte sms. Ak sa rozhodnete prejaviť záujem o útulkáčika, musí to byť zodpovedné a premyslené rozhodnutie celej rodiny. Myslite nielen na prítomnosť, ale aj na budúcnosť, zvážte všetky možnosti a situácie, ktoré môžu nastať.

AKO POMÔCŤ ÚTULKÁČIKOM:

1.FINANČNÁ POMOC

Príspevok bude použitý na kompletné veterinárne ošetrenie, čip, vakcíny, liečbu, kvalitné krmivo.
Transparentný účet:
Únia vzájomnej pomoci ľudí a psov
IBAN: SK5009000000005111391211
Swift kód: GIBASKBX

2. 2% Z DANE PRE ÚTULOK

Veľká pomoc pre útulkáčikov.

3. MATERIÁLNA POMOC

Všetko potrebné pre útulkáčikov viete objednať tu: