Darka

sučka
10/2019
07.10. 2022
kríženec
47cm; 16,7kg
áno
áno
áno
áno
áno

Popis

Fenočka, ktorá dostala meno Darka sa našla zrazená pri ceste na sídlisku KVP v Košiciach. Bola prevezená na veterinárnu kliniku kde musela podstúpiť operáciu zlomenej pánvy. Darka bola niekoľko dní hospitalizovaná a keď to jej stav už dovoľoval bola prevezená do útulku kde čaká na svoj domov.

Prišla k nám veľmi vystresovaná, ale postupom času s kopou lásky a s pamlskami sa z nej stala veľmi jemná a úžasná fenka.

Darka je milá, jemná fenočka s priateľskou povahou. Spočiatku je plachšia a človeka musí trošku spoznať, nie je to typ psíka, ktorý ku Vám hneď pribehne o to viac je cennejšie keď si Vás obľúbi.

Keď si Darka zvykne je to maznáčik a pýta si pohladenie. Darka je jemná, pokojná a aktívna tak akurát. Bude perfektná parťáčka na prechádzkach, ale aj pri oddychu so svojou rodinkou. Skôr preferuje pohodlný peliešok ako “bláznenie”. Jej rozumnú a pokojnú povahu určite oceníte.

So psami a fenkami vychádza bez problémov a keď má náladu, zvykne sa s nimi aj pohrať.  Hygienické návyky má, dnu sa správa slušne a manipulácia je bezproblémová.

Darka si hľadá domov do bytu, alebo domu s prístupom dnu. K láskavým ľuďom, ktorí budú mať dostatok času sa jej venovať. Je vhodná pre prvopsíčkarov a ľudí, ktorí majú skôr pokojnejší spôsob života, takže aj pre starších ľudí.

Pre viac informácií alebo v prípade záujmu nás kontaktujte na tel.č. 0907441447. V prípade nedostupnosti nám prosíme napíšte sms.
Ak sa rozhodnete prejaviť záujem o útulkáčika, musí to byť zodpovedné a premyslené rozhodnutie celej rodiny. Myslite nielen na prítomnosť, ale aj na budúcnosť, zvážte všetky možnosti a situácie, ktoré môžu nastať.

AKO POMÔCŤ ÚTULKÁČIKOM:

1.FINANČNÁ POMOC

Príspevok bude použitý na kompletné veterinárne ošetrenie, čip, vakcíny, liečbu, kvalitné krmivo.
Transparentný účet:
Únia vzájomnej pomoci ľudí a psov
IBAN: SK5009000000005111391211
Swift kód: GIBASKBX

2. 2% Z DANE PRE ÚTULOK

Veľká pomoc pre útulkáčikov.

3. MATERIÁLNA POMOC

Všetko potrebné pre útulkáčikov viete objednať tu:

Ďalšie informácie

Pohlavie

sučka

Šteniatko

nie