Dastyn

pes
04/2020
12.12. 2020
x kríženec
52cm; 15kg
áno
áno
áno
nie
áno

Popis

Dastyn sa našiel medzi obcami Hatina a Jasov. Pri nájdení mal na sebe obojok s mašličkou, čip nemal. Zverejnili sme výzvu, že sa hľadá majiteľ, žiaľ nikto sa nám neozval. Možno ho tam niekto vyhodil…
Dastynko je hyperaktívne zvieratko plné pozitívnej energie, pri ňom nikdy nebudete mať zlý alebo smutný deň. Dastyn je zlatíčko, veľký maznáčik a šaľo. Ľudí miluje bez rozdielov, od najmenšieho po najstaršieho. So psami a fenkami vychádza bez problémov.
Dastynko hľadá aktívnu rodinku, ktorá sa mu bude venovať a brávať na výlety, ktoré on bude milovať. Dastyn hľadá domov do bytu, alebo domu s úplným prístupom dovnútra.
Starostlivosť o psíka je náročná a adopcia je záväzok na mnoho rokov, preto prosíme najprv si zvážte svoje možnosti a zodpovedne pristupujte k osvojeniu útulkáčika.
Pre viac informácií, alebo v prípade záujmu nás kontaktujte na alexandra.slobodnikova@gmail.com, alebo na tel.č. 0905671142. V prípade nedostupnosti nám prosíme napíšte sms.
Veľmi nám pomôžete ak sa rozhodnete pomôcť so starostlivosťou o útulkáčika (kompletné veterinárne ošetrenie, kvalitné krmivo, doplnky) svoj príspevok môžete poslať na náš Transparentný účet :
Únia vzájomnej pomoci ľudí a psov
IBAN: SK5009000000005111391211
Swift kód: GIBASKBX
Ďakujeme