Daysi

sučka
11/2020
15.08. 2022
kríženec
53cm; 25kg
áno
áno
áno
áno
áno

Popis

Daisy pochádzala zo “záhradkárskej časti” za Malou stanicou v mestskej časti Košice – Juh. Daisy je veselá, večne usmiata a priateľská fenočka. Super povaha, s ktorou zažijete veľa veselých dobrodružstiev. Ľudí má všetkých rada bez rozdielu a s každým je hneď kamarátka. Rada sa mazná, užíva si ľudskú spoločnosť a naťahuje o hračky s útulkáčmi.

Prospel by jej základný výcvik, ako každému psíkovi. Daysi je aktívna, miluje pohyb a bude super parťáčkou na výletoch, ale aj pri oddychovaní pri svojej rodinke. Najspokojnejšia je, keď je poriadne vybehaná a odpočíva s plným bruškom.

So psami a fenkami vychádza pekne a určite bude rada, ak v domove bude mať psieho kamaráta. Hygienické návyky ešte nemá na 100%, dnu sa správa slušne a manipulácia je bezproblémová.

Daysi je vhodná pre aktívnu rodinku alebo jednotlivca. Pre ľudí čo sú viac v prírode a v pohybe, ako doma. Domov si hľadá do bytu alebo domu s úplným prístupom dnu.

Pre viac informácií, alebo v prípade záujmu nás kontaktujte na tel.č. 0907441447. V prípade nedostupnosti nám prosíme napíšte sms. Ak sa rozhodnete prejaviť záujem o útulkáčika, musí to byť zodpovedné a premyslené rozhodnutie celej rodiny. Myslite nie len na prítomnosť, ale aj na budúcnosť, zvážte všetky možnosti a situácie, ktoré môžu nastať.

AKO POMÔCŤ ÚTULKÁČIKOM:

1.FINANČNÁ POMOC

Príspevok bude použitý na kompletné veterinárne ošetrenie, čip, vakcíny, liečbu, kvalitné krmivo.
Transparentný účet:
Únia vzájomnej pomoci ľudí a psov
IBAN: SK5009000000005111391211
Swift kód: GIBASKBX

2. 2% Z DANE PRE ÚTULOK

Veľká pomoc pre útulkáčikov.

3. MATERIÁLNA POMOC

Všetko potrebné pre útulkáčikov viete objednať tu:
PAF