Deaneyrys

sučka
04/2016
29.04. 2024
kríženec
48cm; 26kg
áno
áno
áno
áno
áno

Popis

Daenerys sa našla na ulici Madridská 1 v Košiciach.
Daenerys je úžasná dáma s perfektnou a nenáročnou povahou, ale stále plná energie. Vyhľadáva ľudský kontakt, ktorý si veľmi užíva a jej prianim je nech ju hladkáte a hlavne nech NIKDY neprestanete.
Má pokojnú povahu, rada oddychuje v peliešku, taktiež má rada prechádzky a určite bude skvelý parťák na výletoch v prírode. Vychutnáva si každú misku s jedlom, ktorú si pred inými psami stráži.
So psami a fenkami vychádza bez problémov a keď má náladu rada sa s nimi pohraje.
Manipulácia je bezproblémová, hygienické návyky má a dnu sa správa slušne.
Daenerys je vhodná do pokojnej a láskavej rodinky.
Ak hľadáte milého a nenáročného psíka – tak ste ho našli. Daenerys bude skvelá spoločníčka a štvornohý terapeut. Vhodná aj pre prvopsíčkarov a starších, ale aktívnych ľudí.
Daenerys si hľadá nový domov do bytu, alebo do domčeku s úplným prístupom dovnútra.
ZDRAVOTNÝ STAV:
Pri veterinárnej prehliadke jej boli zistené nádory na mliečnej zľaze, jednu operáciu už má za sebou – odstránenie mliečnej žľazy – zvládla to perfektne a ešte ju čaká druhá operácia (približne o 2 mesiace).Pre viac informácií alebo v prípade záujmu nás kontaktujte na tel.č. 0907441447. V prípade nedostupnosti nám prosíme napíšte sms. Ak sa rozhodnete prejaviť záujem o útulkáčika, musí to byť zodpovedné a premyslené rozhodnutie celej rodiny. Myslite nielen na prítomnosť, ale aj na budúcnosť, zvážte všetky možnosti a situácie, ktoré môžu nastať.

AKO POMÔCŤ ÚTULKÁČIKOM:

Všetky informácie, ako viete pomôcť útulkáčikom, nájdete na tomto linku. 

Len vďaka Vašej podpore a pomoci dokážeme zmeniť sen na skutočnosť, utrpenie na radosť a bolesť na lásku. Vy ste súčasťou každej našej záchrany. Ďakujeme.

Ďalšie informácie

Pohlavie

sučka

Šteniatko

nie