Deby

sučka
02/2014
30.01. 2022
kríženec
60cm; 24,1kg
áno
áno
áno
áno
áno

Popis

Fenočka Deby sa našla v mestskej časti Vyšné Opátske, Košice. Prišla k nám podvyživená, zablšená, s okusanými uškami a s otvorenými ranami na predných labkách. Deby pravdepodobne žila v nevhodných podmienkach, taký stav, v akom prišla, nevznikne zo dňa na deň…
Pevne veríme, že aj keď je to už staršia dáma, nájde si milujúci domov, kde jej bude už len dobre.

Deby je milá, jemná fenočka, ktorá si veľmi užíva, keď sa jej venujeme. Má rada škrabkanie, mojkanie a keď je napapkaná a môže v bezpečí a pokoji odpočívať. Deby je zlatíčko a zaslúži si najlepší domov. So psami a fenkami vychádza a keď si ich obľúbi, tak sa s nimi rada hrá. Deby má hygienické návyky. Dnu sa správa slušne a užíva si mäkký peliešok. Manipulácia je bezproblémová, ale Deby je pri nej trošku strnulá a sleduje, čo s ňou chcete robiť.

Deby hľadá milú, pokojnú rodinku, ktorá ju prijme ako člena rodiny. Aj keď je to väčší psík, hľadáme jej domček, kde bude mať aj prístup dnu, aby mohla byť so svojou rodinou.

Pre viac informácií alebo v prípade záujmu nás kontaktujte na tel.č. 0907441447. V prípade nedostupnosti nám prosíme napíšte sms. Ak sa rozhodnete prejaviť záujem o útulkáčika, musí to byť zodpovedné a premyslené rozhodnutie celej rodiny. Myslite nie len na prítomnosť, ale aj na budúcnosť, zvážte všetky možnosti a situácie, ktoré môžu nastať.

AKO POMÔCŤ ÚTULKÁČIKOM:

1.FINANČNÁ POMOC

Príspevok bude použitý na kompletné veterinárne ošetrenie, čip, vakcíny, liečbu, kvalitné krmivo.
Transparentný účet :
Únia vzájomnej pomoci ľudí a psov
IBAN: SK5009000000005111391211
Swift kód: GIBASKBX

2. 2% Z DANE PRE ÚTULOK

Veľká pomoc pre útulkáčikov.

3. MATERIÁLNA POMOC

Všetko potrebné pre útulkáčikov viete objednať tu:
PAF