Delon

pes
10/2019
25.03.2021
kríženec
53cm; 20,4kg
áno
áno
áno
áno

Popis

Dostali sme prosbu o pomoc od Mestskej polície, ktorá bola privolaná k túlavému psíkovi na sídlisku Ťahanovce v Košiciach. Psík bol bez čipu a iného označenia, pochudnutý, zablšený a mal na sebe kliešte.
Psík u nás dostal meno Delon a je to obrovské zlatíčko. Miláčik, ktorý si užíva ľudskú pozornosť, všetkých a všetko má rád. So psami a fenkami vychádza bez problémov. Delon je aktívny psík s hravou povahou. Ideálny domov je domček s prístupom dnu, ale spokojný bude aj v byte. Delon bude šťastný pri rodinke, ktorá sa mu bude venovať, zoberie ho na výlety a bude ho brať za člena rodiny.

Ak sa rozhodnete prejaviť záujem o útulkáčika musí to byť zodpovedné a premyslené rozhodnutie celej rodiny. Myslite nie len na prítomnosť, ale aj na budúcnosť, zvážte všetky možnosti a situácie, ktoré môžu nastať. Starostlivosť o psíka je náročná a adopcia je záväzok na mnoho rokov!
Pre viac informácií, alebo v prípade záujmu nás kontaktujte na tel.č. 0907441447. V prípade nedostupnosti nám prosíme napíšte sms.

AKO POMÔCŤ ÚTULKÁČIKOM:

1.FINANČNÁ POMOC

Príspevok bude použitý na kompletné veterinárne ošetrenie, čip, vakcíny, liečbu, kvalitné krmivo.
Transparentný účet :
Únia vzájomnej pomoci ľudí a psov
IBAN: SK5009000000005111391211
Swift kód: GIBASKBX

2. 2% Z DANE PRE ÚTULOK

Veľká pomoc pre útulkáčikov.

3. MATERIÁLNA POMOC

Všetko potrebné pre útulkáčikov viete objednať tu:
PAF