Dena

sučka
04/2010
05.03.2020
kríženec
44cm; 16,7kg
áno
áno
áno
áno
áno

Popis

Dena a jej psí kamarát Cézar patrili pani, ktorá žila v biednych podmienkach v lese. Mali ťažký život, ale pani sa snažila, ako vedela, aby sa mali v rámci možností dobre. Pani však začala mať vážne zdravotné problémy a vybavila si ubytovanie v zariadení, kde psíkov už so sebou zobrať nesmela.

Dena rovnako ako Cézar je spočiatku k cudzím ľuďom nedôverčivá a chvíľku jej to trvá. Pri zoznamovaní veľmi pomáhajú chutné pamlsky, veď láska ide cez žalúdok. V prípade záujmu preferujeme, alebo odporúčame spočiatku návštevy v útulku na zoznámenie. Keď si na človeka zvykne, tak je to zlatíčko, maznáčik prvej triedy a všetku snahu, ktorú musíte vynaložiť na zoznámenie s ňou, Vám tisícnásobne vráti.

Dena je znášanlivá so psami, fenky neznesie. Dena je vhodná pre láskavú rodinku bez detí. Je vhodná aj ku starším ľuďom. Domov jej hľadáme ideálne pri domčeku so zateplenou búdkou.
Pre viac informácií, alebo v prípade záujmu nás kontaktujte na tel.č. 0907441447. V prípade nedostupnosti nám prosíme napíšte sms.
Psík nie je hračka pre deti! Ak sa rozhodnete prejaviť záujem o útulkáčika musí to byť zodpovedné a premyslené rozhodnutie celej rodiny. Myslite nie len na prítomnosť, ale aj na budúcnosť, zvážte všetky možnosti a situácie, ktoré môžu nastať.
AKO POMÔCŤ ÚTULKÁČIKOM:

1.FINANČNÁ POMOC

Príspevok bude použitý na kompletné veterinárne ošetrenie, čip, vakcíny, liečbu, kvalitné krmivo.
Transparentný účet :
Únia vzájomnej pomoci ľudí a psov
IBAN: SK5009000000005111391211
Swift kód: GIBASKBX

2. 2% Z DANE PRE ÚTULOK

Veľká pomoc pre útulkáčikov.

3. MATERIÁLNA POMOC

Všetko potrebné pre útulkáčikov viete objednať tu:
PAF