Derek

pes
05/2011
01.06. 2022
kríženec
36cm; 12,3kg
áno
áno
áno
áno
áno

Popis

Derek sa našiel pri obci Kechnec, odkiaľ nám ho nálezcovia priniesli. Nie je nič horšie, ako keď staručký psík skončí v útulku.

Derek je starší psík s typickou deduškovskou povahou – má rád svoj pokoj, najradšej sa vyhrieva na slniečku a oddychuje. Je to nenáročný psík, ktorému už stačí len pohodlný peliešok, chutné papanie a láskavý prístup. Veľmi rád má prechádzky, na vodítku chodí ako pán pes. Rád sa mazná, hladká a zbožňuje piškotky.

Derek je vhodný pre ľudí, čo už psíka mali, nakoľko nie každá manipulácia sa mu páči a dá to najavo. Pri veterinárnych ošetreniach musí mať košík (pre istotu).

So psami a fenkami vychádza, ak je v exteriéri – na prechádzkach. V interiéri spoločnosť psíkov nemá rád. V domove ho odporúčame ako jedináčika. Hygienické návyky má 100% a dnu sa správa veľmi slušne.

Derekovi hľadáme domov, kde ho budú ľúbiť a rozmaznávať. Ideálne domček s prístupom dnu, ale určite si zvykne aj na byt.

Pre viac informácií, alebo v prípade záujmu nás kontaktujte na tel.č. 0907441447. V prípade nedostupnosti nám prosíme napíšte sms.
Ak sa rozhodnete prejaviť záujem o útulkáčika, musí to byť zodpovedné a premyslené rozhodnutie celej rodiny. Myslite nie len na prítomnosť, ale aj na budúcnosť, zvážte všetky možnosti a situácie, ktoré môžu nastať.

AKO POMÔCŤ ÚTULKÁČIKOM:

1.FINANČNÁ POMOC

Príspevok bude použitý na kompletné veterinárne ošetrenie, čip, vakcíny, liečbu, kvalitné krmivo.
Transparentný účet:
Únia vzájomnej pomoci ľudí a psov
IBAN: SK5009000000005111391211
Swift kód: GIBASKBX

2. 2% Z DANE PRE ÚTULOK

Veľká pomoc pre útulkáčikov.

3. MATERIÁLNA POMOC

Všetko potrebné pre útulkáčikov viete objednať tu:
PAF