Derick – rezervovaný

pes
05/2021
29.07.2021
kríženec
šteniatko
áno
áno
áno
áno

Popis

Opäť sme sa presvedčili o ľudskej bezcitnosti. Tri krásne šteniatka sa našli vyhodené v parku v obci Čaňa. Drobné šteniatka Derick, Dex a Dak sme prevzali do útulku a s láskou sa o nich postarali a teraz sú pripravení nájsť si svoje domovy.

Šteniatka sú hravé, milé a rozkošné. Užívajú si mojkanie, škrabkanie a plnú pozornosť. Veľmi rýchlo sa učia všetkému novému, sú to šikovné a múdre šteniatka. Potrebujú zvýšenú opateru ako každé nezbedné šteniatka, nemajú hygienické návyky.

Derick bude skvelý parťák či už na turistiku, psie športy či len tak vylihovanie pri svojom páničkovi. Je to len malé šteniatko, ktoré bude presne také, aké si ho vychováte. Derick hľadá domov do bytu, alebo domu s úplným prístupom dnu. Šteniatko je vhodné pre mladú, aktívnu a zodpovednú rodinku, alebo jednotlivca.

VEĽKOSŤ: 2,5kg – 30.07.
Veľkosť v dospelosti – odhad: stredný vzrast (+/-15kg)

Psík nie je hračka pre deti! Ak sa rozhodnete prejaviť záujem o útulkáčika musí to byť zodpovedné a premyslené rozhodnutie celej rodiny. Myslite nie len na prítomnosť, ale aj na budúcnosť, zvážte všetky možnosti a situácie, ktoré môžu nastať.
Vzhľadom na nízky vek šteniatka, preferujeme adopciu na Slovensku. Prevoz cez hranice do Čiech je možný až po kompletnej vakcíne, ktorá bude najskôr o 2 mesiace.

PRE VIAC INFORMÁCIÍ, ALEBO V PRÍPADE ZÁUJMU NÁS KONTAKTUJTE NA TEL.Č. 0905671142, ALEBO
NA alexandra.slobodnikova@gmail.com. V PRÍPADE NEDOSTUPNOSTI NÁM PROSÍME NAPÍŠTE SMS.

AKO POMÔCŤ ÚTULKÁČIKOM:

1.FINANČNÁ POMOC

Príspevok bude použitý na kompletné veterinárne ošetrenie, čip, vakcíny, liečbu, kvalitné krmivo.
Transparentný účet :
Únia vzájomnej pomoci ľudí a psov
IBAN: SK5009000000005111391211
Swift kód: GIBASKBX

2. 2% Z DANE PRE ÚTULOK

Veľká pomoc pre útulkáčikov.

3. MATERIÁLNA POMOC

Všetko potrebné pre útulkáčikov viete objednať tu:
PAF