Deril

pes
04/2016
kríženec
47cm; 14,5kg
áno
áno
áno
áno
áno

Popis

Deril sa dlhodobo túlal v obci neďaleko Košíc. Keď k nám Deril prišiel, musel absolvovať operácie – prolaps rekta. Laicky povedané – vychádzalo mu črievko z análneho otvoru. Teraz je už v poriadku, ale doživotne musí mať potravu mäkkú, kašovitú – u nás dostáva len kvalitné konzervičky.

Deril je pes s veľmi jasným charakterom a asi tu sedí aj spojenie, že je to tvrdý oriešok. Ľudí najprv musí spoznať a až potom je kamarát. Ak si ho získate, máte perfektného kamaráta na celý život, s ktorým sa nikdy nudiť nebudete.

Deril je živel od špiku kostí. Je aktívny, kde chce ísť, tam Vás odtiahne, aj keby čo bolo. Najviac miluje pohyb a akúkoľvek činnosť, pri ktorej sa môže vyblázniť. Miluje hračky, loptičky a so všetkým sa chce hrať. Nemá rád pekne uložené veci a poriadok, preferuje riadený chaos. So psami a fenkami nevychádza.

Vieme, že Deril má kombináciu, ktorá mu adopciu neuľahčí, ale zaslúži si svoju šancu na domov. Deril Vám prinesie do života plno nečakaných zážitkov, radosti a dobrodružstva.

Domov si Deril hľadá do domčeka s prístupom dnu. Do bytu ho odporúčame, len ak ste ultramaratónec žijúci v holobyte.

Pre viac informácií, alebo v prípade záujmu nás kontaktujte na tel.č. 0907441447. V prípade nedostupnosti nám prosíme napíšte sms.
Ak sa rozhodnete prejaviť záujem o útulkáčika musí to byť zodpovedné a premyslené rozhodnutie celej rodiny. Myslite nie len na prítomnosť, ale aj na budúcnosť, zvážte všetky možnosti a situácie, ktoré môžu nastať.

AKO POMÔCŤ ÚTULKÁČIKOM:

1.FINANČNÁ POMOC

Príspevok bude použitý na kompletné veterinárne ošetrenie, čip, vakcíny, liečbu, kvalitné krmivo.
Transparentný účet :
Únia vzájomnej pomoci ľudí a psov
IBAN: SK5009000000005111391211
Swift kód: GIBASKBX

2. 2% Z DANE PRE ÚTULOK

Veľká pomoc pre útulkáčikov.

3. MATERIÁLNA POMOC

Všetko potrebné pre útulkáčikov viete objednať tu:
PAF