Didi – rezervovaná

5057
sučka
01/2014
x kríženec
53cm; 16,4 kg
áno
áno
áno
áno
áno

Popis

Didi a jej sestra Dada čakajú na svoj domov už dlho. V útulku prehliadane plaché fenočky…Didi mala šťastie a dostala sa do dočasnej opatery kde sa z nej vykľul PERFEKTNÝ PSÍK, veď posúdte sami.
Z DOČASNEJ OPATERY NÁM O DIDI NAPÍSALI:
“Didi je od decembra v dočasnej opatere. Od prvého dňa sa vnútri v dome správa, akoby tak žila celý život. Má 100% hygienické návyky, nič neničí, nekňučí, nie je nervózna. Cez deň si spokojne leží v peliešku, rada si ohrýza plyšákov. Medzičasom si zvykla na prítomnosť človeka, na náhodné dotyky a pohladenia a začala si ich užívať. Ráno nás víta s vrtiacim chvostíkom a domáha sa pomojkania.
Manipulácia s ňou je bezproblémová. Nechá si nasadiť obojok i postroj, nechá si pripnúť vodítko. Na prechádzke pekne chodí popri človeku, na vodítku i navoľno. V lese/na lúke si rada pobehá, robí si kolečka, ale stále dbá na to, aby bola blízko človeka. Taktiež v lese nezabieha a neloví. Srnka alebo veverička, ktorá prebehne len pár metrov okolo nás, ju vôbec nezaujíma. Čiže by si zvykla rýchlo aj na mačku. Po návrate z vychádzky si nechá utrieť labky, na sprchu si zvyká tiež (zo začiatku sa jej veľmi bála). Didi si sama naskočí do auta, pri cestovaní pokojne sedí/leží.
Didi sa bojí veľkých cudzích psov, taktiež psov, ktorí sú na ňu príliš dotieraví. Snaží sa držať si od nich odstup, uteká od nich. Taktiež nemá rada náhle pohyby alebo keď je niekto na ňu príliš hŕŕ. Je preto vhodná k deťom až od veku, kedy sa dieťa dokáže vedome správať ku psovi. Didi síce nekuše, ale z takýchto situácií sa snaží utiecť a bol by to pre ňu (aj pre vás) zbytočný stres.
Na svoj vek je Didi celkom hravá. Ak by v novom domove mala psieho kamoša, bola by to pre ňu výhoda. Principiálne s inými psami i fenkami vychádza bezproblémovo, v dočasnej opatere je s dvoma ďalšími fenkami (ktoré sú od nej väčšie) a sú super kamošky. Má veľmi rada prechádzky, zvládne v pohode aj 30 km túry a dokáže byť veľmi rýchla. Bola by z nej super parťáčka na jogging alebo na bicyklovanie.”
Pre viac informácií, alebo v prípade záujmu nás kontaktujte na
alexandra.slobodnikova@gmail.com, alebo na tel.č. 0905671142. V prípade nedostupnosti nám prosíme napíšte sms.
AKO POMÔCŤ ÚTULKÁČIKOM:

1.FINANČNÁ POMOC

Príspevok bude použitý na kompletné veterinárne ošetrenie, čip, vakcíny, liečbu, kvalitné krmivo.
Transparentný účet :
Únia vzájomnej pomoci ľudí a psov
IBAN: SK5009000000005111391211
Swift kód: GIBASKBX

2. 2% Z DANE PRE ÚTULOK

Veľká pomoc pre útulkáčikov.

3. MATERIÁLNA POMOC

Viete objednať všetko potrebné pre útulkáčikov.
PAF