Dingo

pes
03/2021
22.03. 2022
kríženec
53cm; 22,1kg
áno
áno
áno
áno
áno

Popis

Dingo sa našiel na ulici Pri Bitúnku v Košiciach, kde vošiel do areálu firmy. Dingo je milý, priateľský a veselý psík. Ľudí má rád, užíva si pozornosť a hlavne škrabkanie. Je to mladučký a aktívny psík. Má trošku plachú povahu, ale nie je to extrém.

Žiaľ vôbec nepozná vodítko a začne stresovať, ak ho na neho pripneme. Všetko to je však o zvyku, naučí sa, je to rozumný psík. Keď sa bojí, odmieta chodiť a vtedy sa veeeľmi rád nosí na rukách. Dingo potrebuje len trpezlivú výchovu a veľa lásky. ZO STRACHU NIE JE AGRESÍVNY! JE TO ZLATÍČKO.

So psami a fenkami vychádza perfektne, rád sa s nimi hraje. Určite by mu v novom domove prospelo, keby tam už jeden psík bol a od neho by sa učil. Manipulácia je bezproblémová aj pri veterinárnych úkonoch. Má hygienické návyky.

Dingo je vhodný pre ľudí, čo už psíka mali a vedia ako na nich. Domov si hľadá do bytu alebo domu s prístupom dnu.

Pre viac informácií, alebo v prípade záujmu nás kontaktujte na email uvplp.ke@gmail.com. Ak sa rozhodnete prejaviť záujem o útulkáčika, musí to byť zodpovedné a premyslené rozhodnutie celej rodiny. Myslite nie len na prítomnosť, ale aj na budúcnosť, zvážte všetky možnosti a situácie, ktoré môžu nastať.

AKO POMÔCŤ ÚTULKÁČIKOM:

1.FINANČNÁ POMOC

Príspevok bude použitý na kompletné veterinárne ošetrenie, čip, vakcíny, liečbu, kvalitné krmivo.
Transparentný účet:
Únia vzájomnej pomoci ľudí a psov
IBAN: SK5009000000005111391211
Swift kód: GIBASKBX

2. 2% Z DANE PRE ÚTULOK

Veľká pomoc pre útulkáčikov.

3. MATERIÁLNA POMOC

Všetko potrebné pre útulkáčikov viete objednať tu:
PAF