Dior a Donna

pes a sučka
DONNA: 10/2010, DIOR: 11/2011
14.11. 2021
DONNA: 27cm; 2,7kg, DIOR: 29cm; 3,7kg
áno
áno
áno

Popis

Drobunké psíky Dior a Donna k nám prišli od nálezcov, podľa ktorých žili vo veľmi nevhodných podmienkach a ŽILI NA DVORE. Pravdepodobne sú to vyradené psíky z množiarne… Psíky, čo majú 3 kg a srsť ako vlásky, žili na dvore! Záchrana prišla v pravý čas…

Dior a Donna prišli v hroznom stave. Srsť bola zadredovaná, špinavá a silne splstnatená. Donna bola na tom horšie, od výkalov… Keby to všetko ostalo len pri srsti, boli by sme radi, ale žiaľ…

DIOR – jemný šedý zákal obojstranný, silný zubný kameň, paradentóza, podvýživa. Klinický stav – zlý.
DONNA – šedý zákal obojstranný, nemá zúbky, nadory na mliečnych žľazách, podvýživa. Klinický stav – zlý.

Dior má odvážnejšiu povahu, Donnka je plachá a vystrašená. Donna tým, že už dobre nevidí, tak sa bojí, pri dotyku sa stiahne. Obaja nie sú vôbec agresívni, ani zo strachu. Manipulácia je bezproblémová pri oboch. Majú hygienické návyky.

Nepoznajú čo je to pohladenie, láska, teplo, pusinky a bezpečná náruč…poznajú len utrpenie.

DIORA A DONNU ČAKÁ EŠTE DLHÁ CESTA – potrebujú absolvovať vyšetrenia, čistenie chrupu, Donna operáciu a ešte čakáme na výsledky krvi. Potrebujú pokojné, teplé miestečko a veľa veľa lásky.

Vzhľadom na zlý zdravotný stav Diora a Donnky, preferujeme adopciu na Slovensku. Prevoz cez hranice do Čiech je možný až po kompletnej vakcíne, ktorá bude najskôr v januári.

VEĽKOSŤ DIOR: 29 cm; 3,7 kg
VEĽKOSŤ DONNA: 27 cm; 2,7 kg

Pre viac informácií, alebo v prípade záujmu nás kontaktujte na tel.č. 0905671142, alebo na alexandra.slobodnikova@gmail.com.
Ak sa rozhodnete prejaviť záujem o útulkáčika musí to byť zodpovedné a premyslené rozhodnutie celej rodiny. Myslite nie len na prítomnosť, ale aj na budúcnosť, zvážte všetky možnosti a situácie, ktoré môžu nastať.

AKO POMÔCŤ DIORKOVI A DONNE:

1.FINANČNÁ POMOC

Príspevok bude použitý na kompletné veterinárne ošetrenie, čip, vakcíny, liečbu, kvalitné krmivo.
Transparentný účet :
Únia vzájomnej pomoci ľudí a psov
IBAN: SK5009000000005111391211
Swift kód: GIBASKBX

2. 2% Z DANE PRE ÚTULOK

Veľká pomoc pre útulkáčikov.

3. MATERIÁLNA POMOC

Všetko potrebné pre útulkáčikov viete objednať tu:
PAF